1pm tagad piedāvā iespēju atlasīt aizdevumus pēc to riska kategorijām

03.05.2018

mintosblog

1pm ir nākamais aizdevumu izsniedzējs, kas piedāvā iespēju atlasīt aizdevumus investīcijām pēc to riska kategorijām. Riska kategoriju iekļaušana Tev palīdzēs pieņemt pārdomātus investīciju lēmumus, tādējādi palielinot iespēju gūt panākumus.

1pm bija pirmais aizdevumu izsniedzējs no Apvienotās Karalistes, kas pievienojās Mintos, investīcijām piedāvājot biznesa kredītus. Tagad Tu vari izvēlēties investēt tā aizdevumos, ņemot vērā piecas riska kategorijas, kas novērtē iespējamību, ka aizņēmējs nepildīs aizdevuma atmaksas saistības. Saikne starp aizņēmēja saistību neizpildes līmeni un riska kategorijām ir balstīta uz statistiku, ko apkopo dažādas kredītaģentūras. Šīs aģentūras apkopo plašu kredītu pārskatos pieejamo informāciju no visas pasaules un salīdzina uzņēmumus, kas nepilda savas maksājumu saistības, ņemot vērā industriju un izmēru, kā arī citus faktorus, lai prognozētu, kuri uzņēmumi nākamo 12 mēnešu laikā visticamāk varētu nepildīt savas maksājumu saistības.

KategorijaVērtējumsEABDR*
Ļoti zems risks71 - 1000,09%
Zems risks51 - 700,30%
Vidējs risks30 - 500,46%
Augsts risks21 - 292,32%
Ļoti augsts risks1 - 208,37%

*Gada sagaidāmais ilgstoši kavēto kredītu īpatsvars (Expected Annual Bad Debt Rate)

1pm savas riska kategorijas balsta uz uzņēmuma lielumu, kas tiek noteikts atbilstoši kritērijiem, ko izvirza Companies House – Apvienotās Karalistes valdības departaments, kas pievieno un likvidē sabiedrības ar ierobežotu atbildību, pārbauda un uzglabā informāciju par uzņēmumiem un padara to pieejamu sabiedrībai. Citi faktori, kas tiek ņemti vērā, novērtējot aizņēmēja kredītspēju, ir informācija par uzņēmumu un tā vadītājiem, uzņēmējdarbības sniegums, patērētāju rīcība, finanšu tendences, maksājumu saistību izpilde, uzņēmuma lielums un vecums, nozares sektors, ģeogrāfiskais reģions un uzņēmuma vadība un īpašnieki.

Riska kategoriju iekļaušana Tev palīdzēs pieņemt izsvērtākus investīciju lēmumus, tādējādi palielinot iespēju gūt panākumus.

1pm tika izveidots 2000. gadā, un 2006. gadā tā akcijas tika kotētas Londonas fondu biržā. Uzņēmums piedāvā dažādus finanšu risinājumus maziem un vidējiem uzņēmumiem Apvienotajā Karalistē, tostarp aktīvu un transportlīdzekļu finansēšanu, pārdošanu ar pēcmaksu, komercaizdevumus un rēķinu finansēšanu. Tā mērķis ir veicināt Apvienotās Karalistes ekonomikas izaugsmi, nodrošinot finansējumu uzņēmumiem. Uzņēmums pievienojās Mintos 2018. gada februārī.

Izmanto iespēju uzlabot savu investīciju stratēģiju! Lai Mintos pirmreizējā tirgū un Auto Invest rīkā atlasītu 1pm aizdevumus atbilstoši riska kategorijām, izmanto pie 1pm nosaukuma redzamo papildu filtru “Riska kategorijas”.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums