1pm Vám nyní nabízí možnost vybírat půjčky na základě rizikových kategorií

03.05.2018

mintosblog

1pm je poslední poskytovatel půjček, který Vám nabízí možnost vybírat půjčky k investici na základě rizikových kategorií. Přidání rizikových kategorií Vám dovolí učinit více kvalifikované rozhodnutí, a tedy zvýšit úspěšnost Vašich investic.

1pm byl první poskytovatel půjček z Velké Británie, který se přidal na Mintos a nabízí podnikatelské úvěry pro investování. Nyní můžete vybírat Vaše investice do půjček od 1pm na základě pěti rizikových kategorií, které odhadují pravděpodobnost selhání dlužníka u dané půjčky. Souvislost mezi mírou selhání dlužníka a rizikovými kategoriemi je založen na skutečných statistikách shromážděných různými kreditními agenturami. Tyto agentury shromažďují rozsáhlé kreditní informace a srovnávají je s mírou selhání vycházející z odvětví a velikosti podniku, kromě mnoha dalších kritérií, aby předpověděli, které společnosti jsou nejvíce náchylné k selhání během následujících 12 měsíců.

KategorieSkóreEABDR*
Velice nízké riziko71 - 1000.09%
Nízké riziko51 - 700.30%
Průměrné riziko30 - 500.46%
Vysoké riziko21 - 292.32%
Velice vysoké riziko1 - 208.37%

*Expected Annual Bad Debt Rate – Očekávaná roční míra selhání

1pm na základě rizikových kategorií dle velikosti podniku určené kritériem Vládní Agentury – vládního oddělení Spojeného království, které právně ustavuje a ruší společnosti s ručením omezeným, zkoumá a uchovává informace o společnostech a zpřístupňuje je veřejnosti. Další kritéria, které jsou brány v potaz při hodnocení úvěruschopnosti žadatele jsou informace o podnikání, obchodní záznamy, spotřebitelské záznamy ředitelů, informace týkající se finančních trendů, platební morálka, velikost společnosti a její stáři, odvětví podnikání, zeměpisný region a vedení a majitelé společnosti.

Zahrnutí rizikových kategorií Vám umožní učinit kvalifikovanější rozhodnutí a zvýšit úspěšnost Vašich investic.

Společnost 1pm byla založena v roce 2000 a byla kótována na Londýnské burze cenných papírů v roce 2006. Společnost nabízí mnohá finanční řešení pro malé a střední podniky ve Spojeném království, včetně financování nákupu majetku a vozidel, koupě na splátky, podnikatelské úvěry a financování faktur. Poskytováním financování podnikům 1pm pomáhá ekonomice Spojeného království růst. Společnost se připojila na Mintos v únoru 2018.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost vylepšit Vaše investiční strategii. Můžete vybírat půjčky od 1pm dle rizikových kategorií využitím filtru „Kategorie Rizika“, který je vedle jména 1pm na Primárním trhu nebo v Auto Invest.

Komentáře

Hledat

Important

Následuj nás