4 miliardy EUR zainwestowane na Mintos!

Prowadzenie wiodącego rynku inwestycji w pożyczki oznacza, że mówimy o wielkich liczbach. Codziennie, tysiące pożyczek z kilkudziesięciu krajów jest dostępnych na Mintos. Od 2015 roku dołączyło do nas ponad 200 000 osób, które szukają możliwości inwestowania w pożyczki. Nadal jednak istnieją miliony potencjalnych inwestorów, którzy jeszcze nie odkryli, że inwestowanie w pożyczki jest łatwym i doskonałym sposobem na uzyskanie pasywnego dochodu oraz setki milionów pożyczek dla pożyczkobiorców, które znajdują się na naszym docelowym rynku.

Poświęćmy jednak chwilę, aby skupić się na wielkiej liczbie, którą ostatnio osiągnęliśmy: Mintos osiągnął kwotę 4 miliardów EUR pożyczek sfinansowanych na naszym rynku. I to wszystko – dzięki Wam!

Planujemy nadal wiernie realizować nasze bieżące zadania: będziemy wciąż wzmacniać najbardziej dostępny i zdywersyfikowany rynek dla tych, którzy poszukują inwestycji w pożyczki, stojąc na straży cennej lojalności i zaufania ze strony inwestorów działających na Mintos. To dzięki Wam się rozwijamy!

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner