8. maijs: Apturēto aizdevēju statusa atjauninājumi

30. martā un 30. aprīlī rakstījām par saistību nepildošiem aizdevējiem un līdzekļu atgūšanas statusu. Sākot ar šodienu, mēs arī atjauninām Mintos apturēto aizdevējsabiedrību statusu. Vairāk par atlikšanu varat uzzināt mūsu bloga ierakstā.

Akulaku Indonesia

2020. gada 16. aprīlī tika apturēta Akulaku darbība Pirmreizējā un Otrreizējā tirgū, novēlotu maksājumu norēķinu dēļ. Kopš tā laika Akulaku Mintos investoriem ir atmaksājis € 1,99 miljonus, ieskaitot gan pamatsummu, gan procentus. Mintos uztur labas attiecības ar Akulaku vadību, kas sadarbojas, meklējot vispiemērotāko risinājumu investoriem, kuri aktīvi investē Akulaku izsniegtajos aizdevumos. Pašlaik maksājumi ir veikti laikā un norunātajā apjomā.

Capital Service Poland

2020. gada 6. aprīlī tika apturēta Capital Service darbība Pirmreizējā un Otrreizējā tirgū, novēlotu maksājumu norēķinu dēļ. Kopš tā laika Capital Service Mintos investoriem ir atmaksājis € 35 454 un zł 690 881 (aptuveni € 151 710), ieskaitot gan pamatsummu, gan procentus. Mintos uztur labas attiecības ar Capital Service vadību, restrukturizējot savas saistības pret Mintos investoriem. Tajā pašā laikā Capital Service izskata alternatīvus naudas plūsmas avotus uzņēmumā, lai palīdzētu nokārtot nokavētos maksājumus ar Mintos. Līdz šim uzņēmums veica maksājumus saskaņā ar sākotnējo grafiku, un pašlaik mēs apspriežam maksājumu rentabilitātes pieaugumu.

JSC Expresscredit Holding

2020. gada 30. aprīlī, tika apturēta JSC Expresscredit Holding darbība Pirmreizējā un Otrreizējā tirgū, sakarā ar uzņēmuma nespēju pārskaitīt aizņēmēju maksājumus, un atpirkumus pilnībā un laikus, kā rezultātā Mintos investoriem uzkrājās procesā esošie maksājumi € 648 212 apmērā. Kopš darbības apturēšanas uzņēmums ir veicis pirmo maksājumu € 20 000 apmērā 2020. gada 6. maijā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tabulā norādītie dati ir 6. maija sākuma bilance pirms maksājuma veikšanas. ExpressCredit Holding neizpildītās saistības pret Mintos investoriem lielā mērā ir atkarīgas no aizkavētiem valsts ieņēmumu izmaksas uz ExpressCredit. Nokavētā maksājuma summa no valdības aģentūras būtu pietiekama, lai pilnībā segtu nenomaksāto parādu. Mēs aktīvi sadarbojamies ar ExpressCredit vadības komandu, lai atrastu risinājumu, kas Mintos investoru interesēs būs vislabākais. Tiklīdz būs pieejami jaunumi, mēs ar tiem dalīsimies.

GetBucks Botsvāna un Zambija

2020. gada 30. aprīlī tika apturēta GetBucks Botsvānas un Zambijas darbība Pirmreizējā un Otrreizējā tirgū, jo tie pilnībā neizpildīja savas maksājumu saistības pret Mintos investoriem. Kopš tā laika uzņēmums vēl nav veicis atmaksu Mintos investoriem. Kopējie neizpildītie maksājumi no GetBucks Botsvānas un Zambijas ir € 1 733 927 apjomā. Kā panākts pārstrukturēšanas darījumā, GetBucks šonedēļ veiks pirmo maksājumu no Botsvānas uzņēmuma regulārajām atmaksām. Turpmāk GetBucks Botswana regulārie maksājumi tiks pārskaitīti katru mēnesi. Atlikusī no Botsvānas un Zambijas nesamaksātās summas tiks segtas divos maksājumos: € 1 miljons līdz 2020. gada 30. septembrim un € 3 miljoni līdz 2020. gada 31. decembrim.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner