Aasa tagad piedāvā investēt arī Zviedrijas aizdevumos

Mēs ar lepnumu iepazīstinām Tevi ar jaunām investīciju iespējām Zviedrijā. Mūsu uzticamais Skandināvijas partneris Aasa Group paplašina savu klātbūtni Mintos aizdevumu tirgū, piedāvājot investēt Zviedrijā izsniegtos patēriņa kredītos. No 2017. gada februāra Aasa Mintos aizdevumu tirgū jau izvieto Polijā izsniegtus kredītus, un līdz šim investori, izmantojot Mintos, Aasa aizdevumos ir investējuši trīs miljonus eiro.

Aasa Group izveidota 2010. gadā, un šobrī tā ir viens no lielākajiem alternatīvajiem aizdevējiem Polijas un Somijas tirgos. 2017. gada pirmā pusgada beigās Aasa Polijā bija izsniegusi aizdevumus vairāk nekā 172 miljonu eiro apmērā, bet Somijā – 270 miljonu eiro apmērā. Aasa Group kapitāls pārsniedz 50 miljonus eiro. Tādējādi Aasa ir lielākais aizdevumu izsniedzējs Mintos aizdevumu tirgū.

Aasa Group ir plāni paplašināt savu darbību arī citās Eiropas valstīs, un pirmā no tām ir Zviedrija. Aasa savu darbību Zviedrijā uzsāka 2017. gada maijā. Aasa aizdevumus Zviedrijā izsniedz Aasa Kredit Svenska AB. Tā piedāvā patēriņa kredītus, izmantojot ļoti efektīvu tiešsaistes kanālu. Pēc 2017. gada septembra beigu datiem Aasa Kredit Svenska AB bija izsniegusi vairāk nekā 2000 aizdevumus kopumā vairāk nekā divu miljonu eiro apmērā.

Vidējais Zviedrijā izsniegtais aizdevums, ko Aasa izvietos Mintos aizdevumu tirgū, būs robežās no EUR 1000 līdz EUR 2000 ar atmaksas termiņu no 6 līdz 36 mēnešiem. Aizdevumu izsniedzējs sākotnēji piedāvās investēt eiro (EUR), savukārt aizdevumi Zviedrijas kronās (SEK) Mintos tirgum tiks pievienoti jau drīzumā. Gada neto peļņa investoriem būs no 7% līdz 11%.

Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, Aasa piedāvās atpirkšanas garantiju. Aasa Kredit Svenska AB saistību izpildi garantēs Aasa Group. Vismaz 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū pieejamā aizdevuma Aasa paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Aasa misija ir sniegt ātru un ērtu piekļuvi finanšu produktiem un pakalpojumiem, pamatojoties uz pārredzamību, savlaicīgumu, vienkāršību un drošību. Aasa vienmēr nodrošina vidēja lieluma patēriņa kredītus ar procentu likmi, kas ir līdzvērtīga banku piedāvātajai, un tie būtiski atšķiras no ātrajiem kredītiem.

Aasa biznesa modeļa pamatā ir efektīva aizdevumu platformas un unikāla kredītspējas novērtēšanas algoritma izmantošana, kas sniedz iespēju apkalpot lielu skaitu klientu, vienlaikus rūpīgi kontrolējot kredītrisku. Lai novērtētu klientu kredītspēju, Aasa izmanto sarežģītu uzņēmuma lielo datu metodoloģiju. Vērtēšanā tiek izmantoti gan klasiski mainīgie, piemēram, ienākumi, nodarbinātība un vecums, gan arī lielie dati, piemēram, klienta uzvedība mājaslapā, pieteikuma iesniegšanas laiks un citi rādītāji, kas ir svarīgi gala lēmuma pieņemšanā.

“Mēs esam priecīgi par iespēju paplašināt Aasa darbību kopā ar Mintos aizdevumu tirgu. Sadarbību ar Mintos mēs uzsākām, piedāvājot Polijas tirgus produktus, un tagad kopā ar investoriem Mintos aizdevumu tirgū mēs saskatām iespēju sasniegt savus mērķus arī citās valstīs. Patēriņa kreditēšanas tirgus ir strauji augoša investīciju iespēja. Mintos aizdevumu tirgū iegūtais finansējums vēl vairāk diversificē mūsu finansējuma struktūru, dodot mums iespēju palielināt savu portfeli,” uzsver par Aasa Group paplašināšanos atbildīgā stratēģijas nodaļas vadītāja Meliina Räty.

“Mēs esam gandarīti, ka Aasa Group paplašina savu klātbūtni Mintos aizdevumu tirgū. Aasa investoriem sniedz iespēju ievērojami dažādot savus investīciju portfeļus, investējot zema riska aizdevumos, ko piešķir Eiropā respektabls aizdevumu izsniedzējs,” komentē Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte.

Ja Tu Mintos aizdevumu tirgū izmanto Auto Invest rīku un vēlies investēt Zviedrijā izsniegtos Aasa aizdevumos, lūdzu, attiecīgi pielāgo savus Auto Invest iestatījumus.

Izmantot šo unikālo iespēju investēt Zviedrijā izsniegtos Aasa aizdevumos!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner