Aforti grupas uzņēmums no Polijas pievienojas Mintos platformai

Esam gandarīti paziņot, ka no šodienas Mintos platformā investīcijām pieejami Polijā izsniegti kredīti. Platformai pievienojies Aforti grupas uzņēmums – Aforti Finance, kas mazajam un vidējam biznesam Polijā izsniedz aizdevumus.

Vidēji viena kredīta summa, ko Aforti Finance izvietos Mintos platformā, būs no 1200 eiro līdz 12 000 eiro, atmaksas termiņš – no 3 līdz 12 mēnešiem. Paredzams, ka vidējā neto gada atdeve būs no 9 līdz 11,5%.

Aforti Finance savus pakalpojumus piedāvā četros reģionos Polijā – Central, Pomeranian, Greater Poland un Silesian. Uzņēmums ir izveidojis plašu pārdošanas tīklu. Tipiskākais Aforti Finance klients ir pelnošs uzņēmums, kura gada apgrozījums ir ap 100 tūkstošiem eiro.

Domājot par ilgtspējīgu biznesa attīstību, Aforti Finance vadība ir izstrādājusi nopietnu klientu maksātspējas vērtēšanas procedūru. Klientiem ir jābūt stabilai naudas plūsmai, kā arī labai kredītvēsturei. Vidēji tikai katrs ceturtais pieteikums tiek apstiprināts.

Aforti Holding ir Varšavas biržā listēts uzņēmums (New Connect Alternative Stock Market of Warsaw Stock Exchange). Aizvadītajā gadā Aforti Holding apgrozījums bija 10,2 miljoni eiro, savukārt peļņa nedaudz virs 136 tūkstošiem eiro. Aktīvu vērtība bija 4.5 miljoni eiro. Ņemot vērā tirgus potenciālu, Aforti Holding vadība mērķtiecīgi strādā, lai ik ceturksni kāpinātu uzņēmuma darbības rezultātus.

Visus aizdevumus, kuri izvietoti Mintos platformā, Aforti Finance ir iepriekš finansējis. Tas nozīmē, ka investori var sākt pelnīt no brīža, kad veikts ieguldījums. Aforti Finance katrā aizdevumā patur 5% no kopējās kredīta summas.

Mintos komanda ir gandarīta par iespēju platformai pievienot vēl vienu nebanku kredītdevēju, tādējādi investoriem vienas platformas ietvaros vēl vairāk paplašinot ieguldījuma iespējas. Šobrīd Mintos platformā var ieguldīt kredītos, kas izsniegti Čehijā, Gruzijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner