Aizdevuma pagarinājumu skaits ir mainīts no trīs uz sešiem

Pagājušā gada oktobrī Mintos aizdevumu tirgū tika ieviesta grafika pagarināšanas funkcionalitāte. Tas tika darīts, ņemot vērā daudzu aizdevēju praksi klientiem piedāvāt maksājumu grafika pagarināšanu. Šī funkcionalitāte investoriem nodrošina lielāku pārredzamību, sniedzot labāku pārskatu pār aizņēmēju maksājumu grafiku aizdevumu izsniedzējiem.

No šodienas, 2020. gada 13. marta, maksimālais iespējamais pagarinājumu skaits Mintos izvietotiem aizdevumiem tiek mainīts no iepriekš iespējamiem trīs uz sešiem.

Jaunais maksimālais pagarinājumu skaits būs pieejams visiem aizdevumiem, kuriem aizdevējs nodrošina pagarināšanas funkcionalitāti aizņēmējiem. Esošie aizdevumi, kas ir izsniegti ar trīs pagarināšanas iespējām, tiks automātiski mainīti uz maksimālajiem sešiem pagarinājumiem. Mintos investori turpinās saņemt tos pašus procentus visu atlikušo aizdevuma termiņu.

Ja investoram ir aizdevums, kas jau ir sasniedzis trīs pagarinājumu skaitu, un, ņemot vērā ieviestās izmaiņas, šajā brīdī ir pārsniedzis iepriekš saskaņoto trīs pagarinājumu skaitu, aizdevumu izsniedzējs šo aizdevumu atpirks. Šādos gadījumos investori tiek aicināti sazināties ar investoru atbalsta komandu.

Jebkuru jautājumu gadījumā, lūdzu, raksti mums uz [email protected]

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner