Aktualności dotyczące Eurocent

Aktualności dotyczące sprawy spółki Eurocent na dzień 15 lipca 2019 roku:

Według stanu na lipiec 2019 r., Sąd Rejonowy w Krakowie nadal nie zatwierdził listy wierzycieli spółki Eurocent. Jak poprzednio Was informowaliśmy, w dniu 6 czerwca 2018 roku, spółka Mintos złożyła w Sądzie Rejonowym dokumentację dodatkową, poświadczającą wierzytelności zgłoszone przez inwestorów działających na platformie Mintos. Należy się spodziewać, że ostateczne zatwierdzenie listy wierzycieli może nastąpić w trakcie 2019 roku, lecz ani my w Mintos, ani też nasi doradcy prawni nie możemy w żaden sposób przewidzieć rozwoju sytuacji.

Sprawozdanie finansowe spółki Eurocent za III kw. 2018 roku znajduje się tutaj.


Poniżej przedstawiamy najnowsze informacje dotyczące spółki Eurocent. Jak już informowaliśmy wcześniej, w dniu 9 maja 2018 roku, Sąd Rejonowy w Krakowie wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości spółki Eurocent.

Równocześnie, sąd ten wydał postanowienie ustanawiające 30-dniowy okres, w którym spółki, będące wierzycielami spółki Eurocent, będą mogły zgłaszać swoje wierzytelności. Dzięki pomocy lokalnej kancelarii prawnej w Polsce, w dniu 6 czerwca 2018 roku, spółka Mintos złożyła w Sądzie Rejonowym dokumentację dodatkową poświadczającą wierzytelności zgłoszone przez inwestorów działających na platformie Mintos.

Po upływie tego 30-dniowego okresu sąd miał dwa miesiące na zatwierdzenie listy wierzycieli. Jednakże, z uwagi na opóźnienie w procesie postępowania upadłościowego, wierzyciele nie otrzymali jeszcze żadnego zawiadomienia, czy ich wierzytelności zostały już uwzględnione.

Naszym priorytetem w Mintos jest uczynić wszystko, co jest w naszej mocy, dla zapewnienia ochrony interesów naszych inwestorów. Z tego też względu, podejmujemy wszelkie działania, aby zapewnić uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia dla naszych inwestorów, którzy zostali dotknięci tą sytuacją.

Gdy tylko otrzymamy z Sądu Rejonowego jakiekolwiek informacje dotyczące statusu wierzytelności, opublikujemy kolejną aktualizację. Jednocześnie, w poniższym linku znajduje się ostatnie sprawozdanie finansowe opublikowane przez spółkę Eurocent według stanu na dzień 30 czerwca 2018 roku, tutaj.

W przypadku jakichkolwiek zapytań, prosimy o kontakt z naszym Zespołem ds. Obsługi Inwestorów pod adresem e-mailowym [email protected].

 

Najnowsze aktualności

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner