Akulaku apturēts pirmreizējā un otrreizējā tirgū kavētu norēķinu dēļ; jau izveidots pārstrukturēts maksājumu grafiks

Ņemot vērā nesenos notikumus, ko sīki aprakstījis aizdevēja Akulaku izpilddirektors Indonēzijā (angļu valodā), Akulaku piedzīvo grūtības un tāpēc ir nokavējuši norēķinu maksājumus, kas bija jāveic 2020. gada 31. martā un 7. aprīlī, kā rezultātā Mintos ieguldītājiem ir uzkrāti procesā esoši maksājumi.

Tādēļ Mintos ir pieņēmis lēmumu uz laiku apturēt Akulaku izsniegtos aizdevumus Mintos pirmreizējā un otrreizējā tirgū. Apturēšana stājas spēkā nekavējoties, līdz tiks saņemts jauns paziņojums.

Mintos turpina uzturēt labas darba attiecības ar Akulaku vadību, kas līdz šim ir sadarbojusies, meklējot vispiemērotāko risinājumu investoriem, kuri aktīvi investē Akulaku izsniegtajos aizdevumos. Tā rezultātā ir panākta vienošanās par pārstrukturēto atmaksas grafiku attiecībā uz Akulaku procesā esošajiem maksājumiem.

Saskaņā ar grafiku, sākot no šodienas līdz 2020. gada jūnija beigām Akulaku veiks iknedēļas maksājumus investoriem Mintos, lai segtu šobrīd uzkrātās procesā esošo maksājumu summas, kas bija jāsamaksā 31. martā un 7. aprīlī. Investori saņems procentus arī par visiem procesā esošajiem maksājumiem.

Šobrīd Aklulaku ir iekļauts negatīva reitinga uzraudzībā, un mēs izvērtējam nepieciešamību mainīt tam piešķirto Mintos reitingu. Negatīva reitinga izskatīšanas rezultāts ir atkarīgs no uzņēmuma spējas risināt savus līgumā noteiktos pienākumus pret Mintos reģistrētajiem investoriem.

Par Akulaku

Akulaku ir patērētāju finansēšanas platforma Dienvidaustrumu Āzijā, tās galvenā mītne atrodas Indonēzijā, un tā darbojas Malaizijā, Vjetnamā un Filipīnās. Akulaku tika izveidots 2016. gadā. Pašreizējā Akulaku aktīvo ieguldījumu summa Mintos ir EUR 16 049 959. Akulaku aizdevumos aktīvi investē 63 964 lietotāji, un vidējais ieguldījums uz vienu investoru ir EUR 259. Pašreizējā procesā esošo maksājumu summa ir EUR 4 737 494.

Par apturēšanu

Konkrēta aizdevēja apturēšana tiek veikta, kad Mintos, ņemot vērā bažas par uzņēmuma darbību, iejaucas tirgū – pirmreizējā, otrreizējā vai abos – lai apturētu investēšanu. Pēc apturēšanas jaunas investīcijas nav iespējams veikt līdz brīdim, kad tā tiek atcelta vai zaudē spēku. Aizdevēja apturēšana abos tirgos tiek veikta, lai aizsargātu investoru intereses, neļaujot veikt investīcijas jaunos aizdevumos pirmreizējā tirgū vai pārdot esošos izsniegtos aizdevumus otrreizējā tirgū.

Tiklīdz mums būs pieejama jauna informācija, mēs par to ziņosim.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner