Akulaku veic stratēģiskas investīcijas Indonēzijas komercbankā

Alibabas atbalstītais Akulaku, viens no visvairāk finansētajiem finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumiem, kas Mintos aizdevumu tirgum pievienojās februārī, martā veica stratēģiskas investīcijas biržā kotētā Indonēzijas komercbankā.

Akulaku jau ir izveidojis likuma prasībām pilnībā atbilstošu aizdevumu izsniegšanas biznesu, kā arī ieguvis reģionā lielāko kredītņēmēju bāzi. Veiktās investīcijas sekmēs ilgtspējīgākas un konkurētspējīgākas Akulaku grupas ekosistēmas attīstību.

Izvēlētā banka – PT Bank Yudha Bhati Tbk (Banka) – ir Indonēzijas Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) kotēta banka ar vairāk nekā 660 darbiniekiem. Bankas kopējā aktīvu vērtība pārsniedz 300 miljonus eiro, un tās tirgus vērtība pārsniedz 100 miljonus eiro. Pēc investīciju veikšanas Akulaku kļūs par otro lielāko Bankas akcionāru. Mintos investoriem tas dos vēl ilgtspējīgāku un uzticamāku atdevi no Akulaku aizdevumos veiktajām investīcijām.

No uzņēmējdarbības sinerģijas viedokļa tradicionālas komercbankas priekšrocība ir iespēja nodrošināt lielāku klientu bāzi, konkurētspējīgas finansēšanas izmaksas un likuma prasībām pilnībā atbilstošu licenci. Akulaku tie ir svarīgi aspekti, jo ar papildu finansējuma avotu atbalstītas šķērspārdošanas (cross-sellig) iespējas uzņēmumam palīdzētu racionalizēt tā lielo izaugsmi. Turklāt uzņēmējdarbības struktūras uzlabošana padarītu Akulaku ilgtspējīgāku un finansiāli veselīgāku.

Akulaku kā bankas akcionārs izmantos savas modernās finanšu tehnoloģijas, lai atbalstītu bankas infrastruktūras un riska novērtēšanas sistēmas uzlabošanu. Savukārt Akulaku esošajiem klientiem un komersantiem tiks piedāvāti bankas pakalpojumi ar pievienoto vērtību, kas uzlabos klientu apmierinātību un pieredzi. Papildus tiešai sinerģijai, no bankas gūtie nākotnes investīciju ienākumi vēl vairāk uzlabos Akulaku grupas darbības rezultātus.

Akulaku piedāvājums Mintos aizdevumu tirgū:

– Indonēzijā izsniegti īstermiņa kredīti līdz 50 EUR un vairāku maksājumu kredīti līdz 200 EUR;

– neto peļņa līdz 10.5% gadā no tā kredītiem;

– atpirkšanas garantija visiem aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner