AlexCredit Mintos reitings nomainīts uz D

2020. gada marta beigās tika apturēti AlexCredit aizdevumi no primārā un sekundārā Mintos tirgus, jo kavēti norēķinu maksājumi Mintos investoriem. AlexCredit tika arī atzīmēts ar negatīvā reitinga uzraudzības atzīmi.

Diemžēl aizdevējs kopš apturēšanas nav veicis nevienu maksājumu. Tā rezultātā AlexCredit Mintos reitings tagad tiek mainīts no B- uz D un stājas spēkā nekavējoties.

Mēs turpinām strādāt ar AlexCredit vadību un dalīsimies jaunumos, kad mēs uzzināsim vairāk.

Par AlexCredit

AlexCredit ir aizdevējs no Ukrainas, kas saviem klientiem piedāvā īstermiņa aizdevumus ar summu no € 50 līdz € 325 ar 25 dienu termiņu. Izveidots 2017. gadā, AlexCredit strādā 60 cilvēki. Pašreizējā Mintos investoru finansēto AlexCredit aizdevumu summa ir € 2 113 135. Ir 24 407 investori, kuri aktīvi investē AlexCredit aizdevumos, un vidējais ieguldījums uz vienu investoru ir € 87. Pašreizējā neizpildīto maksājumu summa ir € 2 328 789.

Mintos reitingi

Mintos riska komanda izvērtē aizdevējus, pamatojoties uz to darbību, vadību, finansēm, riska apetīti, portfeļa darbību un normatīvo vidi, kā arī to rīcību darbības valstī vai valstīs un Mintos aizdevumu tirgū. Riska reitingu ziņojums ir informatīvs materiāls, kuru mēs piedāvājam Mintos investoriem, lai palīdzētu orientēties daudzveidīgajā investīciju iespēju klāstā Mintos aizdevumu tirgū, vienlaikus izvērtējot riskus.

Lasi vairāk par Mintos reitingiem šeit.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner