Alibaba atbalstīta patērētāju finansēšanas platforma Dienvidaustrumāzijā pievienojas Mintos

Šī ir aizraujoša diena Mintos aizdevumu tirgū, jo mēs uzsākam sadarbību ar Akulaku – vadošo patērētāju finansēšanas platformu Dienvidaustrumāzijā. 

2016. gadā dibinātais Akulaku darbojas ne tikai Indonēzijā, bet arī Malaizijā, Vjetnamā un Filipīnās. Uzņēmuma vīzija ir izveidot bezskaidras naudas sabiedrību Dienvidaustrumāzijā, izmantojot kredītu produktus.

Akulaku rāda ceļu Dienvidaustrumāzijā

2018. gada 31. decembrī Akulaku neto kredītportfelis bija 85 miljoni ASV dolāru. Uzņēmumu atbalsta plaši pazīstami starptautiskie investori, piemēram, IDG Ventures, Sequoia Capital u.c.

2018. gada beigās Akulaku noslēdza D sērijas finansēšanas raundu ar Ant Financial (daļa no Alibaba, viens no pasaulē lielākajiem vienradža uzņēmumiem), kas kļuva par Akulaku stratēģisko akcionāru. Nākotnē uzņēmums veidos ciešāku sadarbību ar Ant Financial un tā uzņēmumu ekosistēmu, apgūstot jaunus augošus digitālos segmentus un iegūstot augstākas kvalitātes aktīvus saviem finansēšanas partneriem.

Laika posmā no tā dibināšanas līdz 2018. gada beigām Akulaku ir piesaistījis vairāk nekā 15 miljonus reģistrēto lietotāju un vairāk nekā 2,4 miljonus aizņēmēju, un tā lietotne ir lejupielādēta 23 miljonus reižu. Šajā periodā uzņēmums ir izsniedzis 32 miljonus aizdevumu 630 miljonu ASV dolāru apmērā.

Akulaku: sadarbība ar Mintos ir lieliska iespēja

„Eiro investīciju tirgus ir milzīgs un bagāts ar dažādām inovācijām. Mintos ir vadošais aizdevumu tirgus Eiropas Savienībā, un tas saviem klientiem nodrošina kvalitatīvu pakalpojumu, pateicoties augsta līmeņa finanšu kompetencei un modernām tehnoloģijām. Savukārt Akulaku ir tiešsaistes patērētāju finansēšanas platforma, kas koncentrējas uz Dienvidaustrumāzijas tirgu. Mēs novērtējam Mintos profesionālo darbību un apzināmies, kādas iespējas tas var sniegt mūsu uzņēmumam.

Mēs zinām, ka sadarbība starp Mintos un Akulaku būs ļoti veiksmīga, jo mūs vieno inovatīvu finanšu tehnoloģiju DNS. Akulaku tic, ka caur Mintos aizdevumu tirgu mums ir lieliska iespēja izveidot ilgtermiņa partnerību ar investoriem no visas pasaules,” uzsver Lī Venbo, Akulaku līdzdibinātājs.

Akulaku Mintos aizdevumu tirgū ir izvietojis Indonēzijā izsniegtus īstermiņa kredītus un vairāku maksājumu kredītus eiro valūtā. Īstermiņa kredītu vidējais apmērs ir 45 EUR, un to atmaksas termiņš ir 30 dienas. Savukārt vairāku maksājumu kredīti ir vidēji 120 EUR lieli ar līdz 12 mēnešiem ilgu atmaksas periodu.

Visi Mintos pieejamie Akulaku kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Papildus tam uzņēmums savā bilancē paturēs 10% no visiem aizdevumu tirgū izvietotajiem kredītiem, tādējādi nodrošinot ar investoriem līdzvērtīgu pozīciju.

Lai iegūtu pieeju Akulaku kredītiem, investori varēs investēt Mintos grupā ietilpstošā Mintos Finance SIA izsniegtos aizdevumos Akulaku holdinga uzņēmumam, un to atmaksa būs atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Akulaku holdinga uzņēmumam, tiks piesaistīts attiecīgam Akulaku izsniegtam kredītam gala aizņēmējam. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Izmanto šo lielisko iespēju diversificēt savu investīciju portfeli un pievieno tam jaunu valsti – Indonēziju! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku un gribi investēt jaunajos aizdevumos, lūdzu, attiecīgi atjaunini tā iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner