Aplikacja mobilna Mintos w wersji beta na Androida jest w fazie testowej!

Około 3 500 inwestorów Mintos dołączyło do grupy Testerów Mintos wersji Beta, a część z nich otrzymała już dostęp do wersji beta aplikacji na iOS w grudniu 2019 roku i, zgodnie z obietnicą, teraz z przyjemnością udostępniamy wersję beta aplikacji mobilnej dla użytkowników systemu Android!

Funkcje, których należy się spodziewać

 Jest to pierwsza wersja aplikacji mobilnej Mintos, której głównym celem jest uproszczenie procesu logowania i zapewnienie szybkiego i użytecznego sposobu monitorowania Twojego portfela inwestycyjnego.

Na tym etapie koncentrujemy się na wprowadzeniu większej liczby funkcjonalności, które są łatwiej dostępne za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej. Na przykład, funkcje takie jak logowanie za pomocą biometrii lub powiadomienia typu „push” są możliwe tylko przy użyciu aplikacji mobilnych. Nowa aplikacja mobilna przyczyni się do poprawy ogólnego doświadczenia inwestorów działających na Mintos.

Czego więc inwestorzy mogą oczekiwać od obecnej aplikacji mobilnej Mintos?

Ulepszone, ale uproszczone opcje logowania. – Aplikacja mobilna Mintos umożliwia inwestorom szybsze logowanie się na ich konta za pomocą 4-cyfrowego kodu PIN. Adres e-mail i hasło będą potrzebne tylko przy pierwszym logowaniu. Zintegrowane technologie biometryczne, które umożliwiają logowanie za pomocą linii papilarnych lub identyfikacji twarzy FaceID, są zaplanowane w przyszłej wersji.

Ulepszony przegląd portfeli inwestycyjnych – Jeszcze bardziej dostosowaliśmy zawartość i podglądy portfeli inwestorów, dzięki czemu, monitorowanie portfela jest łatwiejsze i bardziej praktyczne.

Wersja beta dla aplikacji mobilnej Mintos na Androida

Spodziewamy się przetestować pierwszą wersję beta aplikacji mobilnej Mintos na Androida w ciągu jednego miesiąca, w kilku iteracjach dla inwestorów, którzy dołączyli do grupy Testerów Mintos wersji Beta.

Pierwszą publicznie dostępną w sklepie App Store aplikację na system iOS spodziewamy się uruchomić do końca I kw. 2020 roku. Spodziewaną datę uruchomienia ogłosimy w Google Play, gdy będziemy mieli więcej informacji na temat zakończenia testów wersji beta dla systemu Android.

Z niecierpliwością oczekujemy dnia, kiedy aplikacja mobilna Mintos stanie się publicznie dostępna dla wszystkich inwestorów działających na Mintos. Do tego czasu, jeśli jesteś jednym z naszych beta-testerów, podziel się swoją opinią i sugestiami. Dzięki Twojej pomocy, zawsze cieszymy się, że możemy wszystko ulepszać.

W międzyczasie, składamy największe podziękowania dla wszystkich testerów wersji beta systemu iOS! Liczba i jakość Waszych opinii była tak imponująca, że jesteśmy wdzięczni i dumni, że jesteście częścią naszej społeczności!

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner