Aplikacja mobilna Mintos w wersji beta na iOS jest w fazie testowej!

Z przyjemnością dzielimy się z Tobą tą dobrą wiadomością tuż przed nadchodzącymi świętami.

Wersja beta aplikacji mobilnej Mintos na iOS jest już dostępna! 🎉

Około 3 000 inwestorów Mintos dołączyło do grupy Testerów wersji Mintos Beta i uzyska dostęp do wersji beta aplikacji w grudniu 2019 i styczniu 2020 roku. Około 500 losowo wybranych beta testerów systemu iOS będzie pierwszymi, którzy przetestują wersję beta aplikacji mobilnej Mintos w najbliższych dniach. Jeśli nie otrzymamy krytycznej opinii od pierwszych 500 beta testerów, w ciągu kilku dni zostaną wysłane zaproszenia do kolejnych 500 beta testerów. Testy dla użytkowników systemu Android rozpoczną się w styczniu 2020 roku.

Funkcje, których należy się spodziewać

Jest to pierwsza wersja aplikacji mobilnej Mintos, której głównym celem jest uproszczenie procesu logowania i zapewnienie szybkiego i użytecznego sposobu monitorowania Twojego portfela inwestycyjnego.

Na tym etapie koncentrujemy się na wprowadzeniu większej liczby funkcjonalności, które są łatwiej dostępne za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej. Na przykład, funkcje takie jak logowanie za pomocą biometrii lub powiadomienia typu „push” są możliwe tylko przy użyciu aplikacji mobilnych. Nowa aplikacja mobilna przyczyni się do poprawy ogólnego doświadczenia inwestorów działających na Mintos.

Czego więc inwestorzy mogą oczekiwać od obecnej aplikacji mobilnej Mintos?

Ulepszone, ale uproszczone opcje logowania. – Aplikacja mobilna Mintos umożliwia inwestorom szybsze logowanie się na ich konta za pomocą 4-cyfrowego kodu PIN. Adres e-mail i hasło będą potrzebne tylko przy pierwszym logowaniu. Zintegrowane technologie biometryczne, które umożliwiają logowanie za pomocą linii papilarnych lub identyfikacji twarzy FaceID, są zaplanowane w przyszłej wersji.

Ulepszony przegląd portfeli inwestycyjnych – Jeszcze bardziej dostosowaliśmy zawartość i podglądy portfeli inwestorów, dzięki czemu, monitorowanie portfela jest łatwiejsze i bardziej praktyczne.

Wersja beta dla systemu Android i publicznie dostępna aplikacja mobilna Mintos

Spodziewamy się przetestować pierwszą wersję beta aplikacji mobilnej Mintos w ciągu jednego miesiąca, w kilku iteracjach dla inwestorów, którzy dołączyli do grupy testerów Mintos Beta. W styczniu 2020 roku będziemy kontynuować proces testowania z użytkownikami systemu Android.

Spodziewamy się, że pierwsza publicznie dostępna aplikacja dla systemu iOS zostanie uruchomiona w App Store do końca stycznia 2020 roku. Oczekiwaną datę premiery w Google Play ogłosimy, kiedy będziemy mieli więcej informacji o rozpoczęciu beta testów dla systemu Android.

Jeśli jesteś zainteresowany(-a) testowaniem aplikacji mobilnej Mintos w wersji beta i chcesz przekazać nam swoją opinię, nadal możesz dołączyć do grupy testowej. Wystarczy wpisać swoje informacje w tym formularzu. Po zakończeniu drugiej rundy testowej skontaktujemy się z Tobą, ale pamiętaj, że będzie to zależało od wyników pierwszych testów aplikacji mobilnej Mintos.

Z niecierpliwością oczekujemy dnia, kiedy aplikacja mobilna Mintos stanie się publicznie dostępna dla wszystkich inwestorów działających na Mintos. Do tego czasu, jeśli jesteś jednym z naszych beta-testerów, podziel się swoją opinią i sugestiami. Dzięki Twojej pomocy, zawsze cieszymy się, że możemy wszystko ulepszać.

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner