Aplikacja mobilna Mintos w wersji V1.0.2. jest już dostępna

Aplikacja mobilna Mintos w wersji V1.0.2. jest już dostępna do pobrania i aktualizacji w Google Play Store i Apple App Store.

Aplikacja jest teraz dostępna w języku niderlandzkim i hiszpańskim

Najbardziej znacząca aktualizacja polega na dodaniu dwóch nowych języków. Oprócz angielskiego, niemieckiego, czeskiego, rosyjskiego, łotewskiego i polskiego, inwestorzy mogą teraz  do swojej aplikacji Mintos wybrać język niderlandzki i hiszpański.

Zmień swój kod PIN w aplikacji

Inwestorzy mogą łatwiej zarządzać bezpieczeństwem swojego konta z poziomu aplikacji. Dzięki tej wersji mogą oni zmienić swój kod PIN bezpośrednio w ustawieniach „Bezpieczeństwo”.

Status pożyczki otrzymał teraz formę graficznego omówienia

Aby zapewnić lepszy przegląd statusów pożyczek w portfelu inwestora, do tej sekcji dodaliśmy wykres kołowy. Taka wizualna prezentacja ułatwia inwestorom sprawdzenie, ile spośród ich pożyczek jest na bieżąco spłacanych, jest objętych karencją, ma opóźnienie w spłacie, lub nie zostanie spłaconych.

Bezpośredni dostęp do wsparcia Mintos

Dzięki aktualizacji sekcji „Obsługi Inwestorów” inwestorzy mogą skontaktować się z zespołem ds. Obsługi Inwestorów Mintos bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Inne szczegóły

Ułatwialiśmy kopiowanie szczegółów dotyczących płatności. Inwestorzy mogą po prostu nacisnąć ikonę Kopiuj w sekcji Wpłata, aby skopiować swój identyfikator Inwestora i inne dane dotyczące płatności.

Aby zapewnić większą przejrzystość dla inwestorów korzystających z aplikacji mobilnej Mintos, do „Przeglądu oczekujących płatności” dodaliśmy także wyskakujące okienko informacyjne, podając objaśnienie tej funkcjonalności na stronie aplikacji.

Jest to pierwsza zaktualizowana wersja aplikacji mobilnej Mintos. Kontynuujemy prace nad nowymi aktualizacjami na podstawie wcześniej określonych potrzeb naszych inwestorów i wymagań rynku.

Dotychczas aplikację mobilną Mintos na Androida i iOS pobrano 55 848 razy.

Najnowsze aktualności

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner