Apturēti Cashwagon Vjetnamas aizdevumi Mintos Pirmreizējā un Otrreizējā tirgū

Sakarā ar izmeklēšanu, kas tiek veikta saistībā ar uzņēmumu Cashwagon, ir pieņemts lēmums apturēt Vjetnamā izsniegtus aizdevumus, kas pieejami investīcijām Mintos Pirmreizējos un Otrreizējos tirgos. Aizdevumu apturēšana ir spēkā nekavējoties līdz turpmākam paziņojumam.

Šīs nedēļas sākumā saņēmām ziņas par iespējamu izmeklēšanu Vjetnamā un gaidījām oficiālu apstiprinājumu lietai, lai varētu attiecīgi reaģēt. Vjetnamas iestādes izmeklē Cashwagon darbības un pa to laiku ir iesaldējušas uzņēmuma kontus, saskaņā ar izmeklēšanas procedūru.

Pagaidām Cashwagon atrodas zem Reitinga monitoringa, kamēr izvērtējam iespējamo Mintos Reitinga maiņu.

Līdz šim Cashwagon ir uzņēmies līgumsaistības pret Mintos un ir veicis regulārus aizņēmēju atmaksu pārskaitījumus investoriem. Pašreizējā situācija varētu ietekmēt Cashwagon spēju veikt savlaicīgus norēķinus ar investoriem Mintos.

Cashwagon vadība ikdienā sazinās ar Mintos. Mēs informēsim investorus, tiklīdz mums būs vairāk ziņu par izmeklēšanas statusu un iespējamo ietekmi uz investoriem uz Mintos.

Par Cashwagon

Cashwagon ir Singapūrā bāzēts uzņēmums, kas darbojas 2017. gadā un darbojas Mintos kopš 2018. gada novembra. Cashwagon partneri Mintos piedāvā aizdevumus, kas izsniegti Filipīnās, Indonēzijā un Vjetnamā. Cashwagon Mintos piedāvā investēt īstermiņa un personīgajos aizdevumos. Pašreizējais aktīvo aizdevumu apjoms Mintos tirgū ir 8 997 198 eiro. Skatīt Cashwagon finanšu pārskatu par 2019. gadu vari šeit. Cashwagon nodrošina grupas garantiju visām valstīm.

Par apturēšanu

Konkrēta aizdevējuzņēmuma darbības apturēšana notiek tad, kad Mintos iejaucas tirgū – Pirmreizējā, Otrreizējā vai abos –, lai pārtrauktu investīcijas līdz ar bažām par uzņēmuma darbību. Pēc apturēšanas jaunas investīcijas nevar tikt veiktas, kamēr tā nav atcelta vai pārtraukta. Kad abi tirgi tiek apturēti, tas ir paredzēts, lai aizsargātu investoru intereses, liedzot investīcijas jauni izivietotos aizdevumos Primārajā tirgū, vai arī aizdevēja izsniegto esošo aizdevumu pārdošanu Otrreizējā tirgū.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner