Apturēta daļa no ExpressCredit aizdevumiem Mintos Pirmreizējā un Otrreizējā tirgū

Tā kā netika nodrošināts, ka Mintos investori norēķina maksājumus saņem laikus, tika pieņemts lēmums apturēt dālu aizdevumu sabiedrības JSC ExpressCredit Holding izsniegtos aizdevumus Mintos Pirmreizējā un Otrreizējā tirgū. Apturēšana ir spēkā nekavējoties līdz turpmākam paziņojumam.

JSC ExpressCredit Holding nespēja pārskaitīt aizņēmēju atmaksas un atpirkšanas cenu pilnā apmērā un laikā, kā rezultātā tika uzkrāti procesā esošie maksājumi EUR 648 212 apmērā.

ExpressCredit Holding ir aizkavējies ar maksājumiem par saistībām pret investoriem Mintos platformā.

JSC ExpressCredit Holding vadības komanda līdz šim ir kopīgi strādājusi, lai rastu risinājumu, kas būs Mintos investoru labākajās interesēs.

ExpressCredit grupa darbojas Zambijā, Botsvānā un Namībijā. Botsvānas tirgu joprojām neskar Covid-19 globālā ietekme, un līdz ar to atmaksājumi ir atjaunināti. Lai gan ExpressCredit Namibia kredītņēmēju atmaksas ir nedaudz palēninājušās, tas ir saskaņā ar Covid-19 daļēju samazināšanu, ko veic Namībijas valdība, lai nodrošinātu pandēmijas kontroli ļoti agrīnajos tās attīstības posmos.

Mintos strādā pie nesamaksātā maksājuma pārstrukturēšanas, lai nodrošinātu, ka ExpressCredit Namibia pārvestu savus pašlaik nesamaksātos maksājumus un atpirkšanas maksājumus saskaņā ar grafiku. Ir panākta vienošanās, ka tuvāko nedēļu laikā uzņēmums pilnībā segs savus nokavētos maksājumus.

Šajā brīdī ExpressCredit ir iekļauts reitinga monitoringā, jo mēs apsveram iespēju mainīt ExpressCredit Mintos reitingu. Reitinga monitoringa rezultāts ir atkarīgs no uzņēmuma spējas novērst likviditātes ierobežojumus pašreizējos tirgus apstākļos abās valstīs.

Par Expresscredit

ExpressCredit ir aizdevumu uzņēmumu grupa, kas darbojas Zambijā, Namībijā un Botsvānā. Tā dibināta 2015. gadā. Pašreizējā neizmaksāto ExpressCredit aizdevumu summa Mintos ir 21,34 miljoni eiro. Ir 86 618 investori, kuriem ir aktīvi ieguldījumi Expresscredit aizdevumos, un vidējais ieguldījumu apjoms uz vienu ieguldītāju ir EUR 246,37. Pašreizējā nesamaksāto maksājumu summa no “JSC ExpressCredit Holding” ir 1,29 miljoni eiro.

Par apturēšanu

Konkrēta aizdevējuzņēmuma darbības apturēšana notiek tad, kad Mintos iejaucas tirgū – Pirmreizējā, Otrreizējā vai abos -, lai pārtrauktu ieguldījumus sakarā ar bažām par uzņēmuma darbību. Pēc apturēšanas jaunas investīcijas nevar tikt veiktas, kamēr nav atcelta vai pārtraukta apturēšana. Kad abi tirgi tiks apturēti, tas ir paredzēts, lai aizsargātu investoru intereses, nepieļaujot investīcijas jaunos aizdevumos Pirmreizējā tirgū, vai arī JSC Expresscredit Holding izsniegto esošo aizdevumu pārdošanu Otrreizējā tirgū.

Tiklīdz būs pieejama papildu informācija, būs vairāk ExpressCredit atjauninājumu.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner