Ar jauno mobilo lietotni Mintos ir rokas stiepiena attālumā

Mintos mobilā lietotne ir klāt! Tā nodrošina labāku pieejamību, uzlabotas drošības funkcijas un ātrāku informācijas piegādi, padarot Mintos produktus un pakalpojumus vēl ērtākus investoriem visā pasaulē. 

Pirms gada mēs sākām veidot Mintos mobilās lietotnes komandu, kas oficiāli darbu uzsāka 2019. gada martā. Tagad mēs prezentējam 11 talantīgu profesionāļu darba rezultātus – pirmo Mintos mobilās lietotnes versiju iOS un Android viedtālruņiem! Ar jauno lietotni investīciju iespējas ir tikai rokas stiepiena attālumā, un tās ir vēl pieejamākas ikvienam, kurš grib investēt un pelnīt Mintos aizdevumu tirgū!

Notikumu attīstība

“Es lietotni testēju jau vairāk nekā nedēļu, un tā ir atstājusi ļoti labu iespaidu. Lietotne izskatās labi, un tā ir ērta un intuitīva. Es neesmu atradis nevienu būtisku kļūdu (esmu pārbaudījis visu iespējamo, tostarp gaišo un tumšo režīmu, kā arī naudas izmaksu),” atklāj Mintos investors no beta testētāju grupas.

2019. gada martā mēs Mintos investoru vidū sākām izpēti, telefona sarunu laikā gūstot pirmo priekšstatu par lietotāju vajadzībām un prasībām. Šīs sarunas mums palīdzēja izveidot darbības plānu Mintos mobilās lietotnes prototipa izveidei. Jau 2019. gada maijā un jūnijā rīkotajās investoru vizītēs Mintos galvenajā birojā un P2P konferences Rīgā laikā mēs lietotājus iepazīstinājām ar lietotnes prototipu, kas bija viena no tikai dažām gala lietotnes iterācijām. Augustā prototips tika nosūtīts nelielai testētāju grupai, lai veiktu pirmo beta versijas pārbaudi. Šo dažu izpētes un testēšanas mēnešu laikā mēs, pateicoties investoru sniegtajām atsauksmēm, ieguvām vērtīgus datu resursus. 2019. gada decembrī oficiāli tika palaista iOS beta versija, un tās pirmā iterācija tika nosūtīta beta testētāju grupai – Mintos investoriem no visas pasaules, kuri bija brīvprātīgi pieteikušies kā pirmie pārbaudīt mūsu mobilo lietotni. Šī gada janvārī tika palaista beta versija Android ierīcēm, un lietotnes abas beta versijas kopumā testēja 3655 cilvēki.

Mintos mobilā lietotne 1.0

“Pirmkārt, paldies par sniegto iespēju testēt Mintos lietotni un apsveicu ar tās attīstību! Tā ir ceļā uz izcilas lietotnes statusu, un nav šaubu, ka šādā veidā izmantot un verificēt informāciju ir vienkāršāk un praktiskāk,” komentē Mintos investors no beta testētāju grupas.

Jau ar pirmo lietotnes versiju investori iegūs labāku investēšanas pieredzi Mintos aizdevumu tirgū. Viņi varēs vieglāk un ātrāk piekļūt savam Mintos kontam, jo būs pieejama autorizācija ar PIN un biometriju. Lietotnē ir īstenota arī daudzu investoru ilgi gaidītā funkija, proti, pateicoties mobilajām ierīcēm draudzīgiem datu priekšskatījumiem, pārraudzīt investīcijas būs daudz ērtāk.

Nākamajās versijās mēs plānojam pievienot virkni inovāciju un funkciju, tādējādi laika gaitā lielāko daļu mājaslapā pieejamo funkciju piedāvājot arī lietotnē. Savukārt funkcijas, kas ir pieejamas tikai mobilajā lietotnē, vēl vairāk uzlabos investēšanas pieredzi (mājiens – pašpiegādes paziņojumi).

Ar skatu nākotnē

“Vispirms es gribu uzsvērt, ka man šī lietotne ļoti patīk! Lai gan tā ir tikai pirmā beta versija, tā darbojas lieliski, profesionāli un pārdomāti, ja vērtējam pēc funkcionalitātes, lietošanas ērtuma un dizaina vienkāršības. Protams, ir daudz aspektu, kurus varētu īstenot nākamajās lietotnes versijās, bet dotajā brīdī man nenāk prātā neviens ģeniāls ierosinājums,” atzīst Mintos investors no beta testētāju grupas. 

Lai investoriem nodrošinātu pilnu pakalpojumu klāstu un Mintos būtu vienas pieturas aizdevumu tirgus, mēs turpinām darbu pie dažādu projektu realizācijas, tostarp IBAN konta numura un debetkaršu piedāvāšanas Mintos investoriem.

Mintos mobilās lietotnes pirmās versijas palaišana ir pirmais solis ceļā uz jaunu funkciju piedāvāšanu investoriem. Mēs strādāsim gudri un neatlaidīgi, lai ieviestu mūsu investoru pieprasītās funkcijas.

Paldies visiem investoriem, kuri jebkādā veidā piedalījās lietotnes izstrādē un dalījās ar savu vērtīgo investēšanas pieredzi, proaktīvajām atsauksmēm un konstruktīvajām idejām!

“Mēs bijām patīkami pārsteigti par Mintos investoru izrādīto atsaucību un vēlmi piedalīties aptaujās un testēšanā, lai sniegtu komentārus un ierosinājumus, un par to, cik pozitīvas bija viņu atsauksmes. Mintos izaugsmes pamatā lielā mērā ir mūsu lojālo investoru iesaistīšanās Mintos produktu un pakalpojumu attīstībā,” uzsver Mārcis Goģis, Mintos produkta vadītājs.

Mēs gaidīsim Tavas atsauksmes par mobilo lietotni!

Novēlam ienesīgu tās lietošanu!

 

Lejupielādēt Mintos mobilo lietotni Android ierīcēm

Lejupielādēt Mintos mobilo lietotni iOS ierīcēm

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner