ASV privātā kapitāla finansēts aizdevumu izsniedzējs no Rumānijas pievienojas Mintos

Mintos aizdevumu tirgus ir kļuvis vēl lielāks, jo Credius tagad investīcijām piedāvā Rumānijā izsniegtus patēriņa kredītus. Credius ir viens no pieciem lielākajiem alternatīvajiem aizdevējiem Rumānijā, un to finansē privātā kapitāla grupa no Amerikas Savienotajām Valstīm. Tu tagad vari investēt tā patēriņa kredītos, kas Mintos izvietoti eiro.

Credius ietilpst Amerikas privātā kapitāla fondu investīciju grupā New Century Holdings (“NCH”). NCH ​​pārvalda kapitālu aptuveni trīs miljardu ASV dolāru apmērā, izmantojot deviņu biroju tīklu Austrumeiropā, Krievijā un Brazīlijā. NCH​​ Rumānijas tirgū aktīvi darbojas kopš 1994. gada, jo īpaši tādās nozarēs kā nekustamais īpašums un finanšu un banku pakalpojumi.

“Rumānija, kas 2017. gadā bija līdere Eiropas Savienībā pēc IKP pieauguma, piedzīvo  pāreju no bezsaistes uz tiešsaistes ekonomiku. Credius gan izmanto šo iespēju, gan arī ir viens no svarīgākajiem šīs pārejas virzītājspēkiem,” komentē Credius vadītājs Andrejs Buzgans.

Credius koncentrējas uz kredītu ar atmaksu vairākos maksājumos izsniegšanu privātpersonām. Mintos aizdevumu tirgū izvietotie Rumānijā izsniegtie Credius kredīti ir vidēji 400 EUR lieli ar 12 līdz 24 mēnešus garu atmaksas termiņu. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 9,5% gadā.

Lai saskaņotu savas un investoru intereses, Credius savā bilancē paturēs 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma. Visi Rumānijā izsniegtie Credius aizdevumi tiks nodrošināti ar atpirkšanas garantiju, un Credius uzņemsies kavētu aizdevumu atpirkšanas saistības.

Credius savu darbību Rumānijā uzsāka 2013. gadā. Šobrīd tas ir viens no pieciem alternatīvā finanšu tirgus līderiem valstī, salīdzinot pēc klientu skaita, jaunu aizdevumu izsniegšanas apjoma mēnesī un kredītportfeļa lieluma. Credius ir vadošais tirgus spēlētājs inovatīvo tiešsaistes tehnoloģiju ziņā un pēc pārdošanas apjomiem. Tā filiāļu tīkls ar vairāk nekā 80 birojiem ir viens no lielākajiem Rumānijā. Uzņēmuma darbību regulē Rumānijas Nacionālā banka.

Kopš darbības uzsākšanas Credius ir izsniedzis vairāk nekā 53 000 aizdevumu vairāk nekā 33 miljonu eiro apmērā. Uzņēmums uztur ļoti spēcīgu bilanci, kurā nav ārējā parāda. 2017. gadā uzņēmuma ieņēmumi sasniedza 19 miljonus eiro, un neto peļņa bija divi miljoni eiro. Pēc 2018. gada jūnija beigu datiem uzņēmuma kredītportfeli 9,5 miljonu eiro apmērā pilnībā finansēja tā akcionāri, palielinot pašu kapitālu un izmantojot subordinētu aizdevumu, kā arī reinvestējot iekšēji iegūtās naudas plūsmas. Vēsturiski saistības nepildoši kredīti, kuru atmaksa kavējas vairāk nekā 60 dienas, ir sastādījuši aptuveni 10% no kredītportfeļa.

Lai iegūtu pieeju Credius aizdevumiem, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Credius, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Credius, tiks piesaistīts attiecīgam Credius izsniegtam aizdevumam gala aizņēmējam. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Ja Tu izmanto Auto Invest rīku un vēlies investēt Rumānijā izsniegtos Credius aizdevumos, lūdzu, attiecīgi pielāgo savus Auto Invest iestatījumus. Izmanto šo lielisko iespēju investēt Rumānijā izsniegtos aizdevumos!

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner