Atbildīgas investēšanas prasības ieviešana visām automatizētajām investīcijām saskaņā ar MiFID II

Ņemot vērā to, ka Mintos investori varēs investēt regulētā vidē parādzīmēs, mēs ieviešam atbildīgas investēšanas prasību visām automatizētajām investīcijām saskaņā ar MiFID II regulējumu. Lai nodrošinātu, ka investori neuzņemas pārmērīgu risku, viņi Mintos platformā varēs veikt automatizētas investīcijas līdz noteiktai summai.

Investoru aizsardzība saskaņā ar MiFID II regulējumu

Pateicoties Eiropas ieguldījumu brokeru sabiedrības licences saņemšanai un gaidāmajai parādzīmju ieviešanai, investorus Mintos platformā aizsargās MiFID II ieguldītāju aizsardzības sistēma.

Viens no aizsardzības aspektiem paredz nodrošināt, ka:

  • Investori neuzņemas lielāku risku, nekā viņi spēj finansiāli panest, pārmērīgi pakļaujot savu portfeli vienai aktīvu klasei vai investējot pārāk lielu daļu no savas kopējās tīrās aktīvu vērtības vienā aktīvu klasē;
  • Piedāvātie investīciju pakalpojumi ir atbilstoši un piemēroti investoru riska tolerancei un investīciju mērķiem.

Ko atbildīga investēšana nozīmē privātajiem investoriem

Lai nodrošinātu, ka investori neuzņemas pārmērīgu risku, viņi Mintos platformā varēs veikt automatizētas investīcijas līdz noteiktai summai.

Šī summa tiek aprēķināta katram investoram individuāli, pamatojoties uz viņa investīciju mērķiem un tīro aktīvu vērtību, kas norādīta piemērotības un atbilstības novērtējumā. Kad investors būs sasniedzis šo summu, viņš joprojām varēs investēt manuāli.

Šī summa vienmēr būs redzama investoru konta iestatījumos sadaļā “Piemērotība un atbilstība”. Mēs informēsim visus investorus arī pa e-pastu.

Ja šī summa šķiet pārāk liela vai maza, lūdzu, pārskati savas atbildes piemērotības un atbilstības novērtējumā un pārliecinies, ka tava sniegtā informācija ir precīza.

Jaunā prasība stāsies spēkā līdz ar pirmo parādzīmju ieviešanu Mintos investīciju platformā. Līdz tam automatizētās stratēģijas neapstāsies, ja investors būs sasniedzis savu aprēķināto investīciju summu. Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinies ar mums, un mēs tev ar prieku palīdzēsim!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner