Atjauninājums: Mogo Moldova paplašina piedāvājumu ar aizdevumiem bez atpirkšanas garantijas

Mūsu iepriekšējā bloga   mēs paziņojām par juridiskās struktūras maiņu aizdevumiem, ko izsniegusi Mogo Moldova. Mēs vēlējāmies precizēt, ka ieviešanā ir bijušas dažas kavēšanās un izmaiņas:

Sākot no 2020. gada 23. septembra, Mogo Moldova Mintos investoriem sāks piedāvāt aizdevumus bez atpirkšanas garantijas. Izmantojot šos aizdevumus, investori var nopelnīt potenciāli augstāku ienesīgumu un pielāgot savu portfeli atbilstoši aizdevuma riska kategorijām, kas balstās uz aizdevēja iekšējiem vērtēšanas modeļiem. Šie aizdevumi tiks izsniegti ar tiešo investīciju struktūru, kas nozīmē, ka investori Mintos tagad varēs iegādāties prasījuma tiesības tieši pret gala aizņēmēju.

Mogo Moldova turpinās arī piedāvāt aizdevumus ar atpirkšanas garantiju. Šiem aizdevumiem arī turpmāk būs netiešā struktūra.

Plašāka informācija par tiešajām un netiešajām struktūrām ir pieejama mūsu Biežāk uzdoto jautājumu lapā.

Investīciju preferenču pielāgošana

Ja vēlies turpināt investēt visos Moldovas izsniegtajos Mogo aizdevumos, nav jāveic nekādas darbības. Tavas pielāgotās automatizētās stratēģijas turpinās investēt atbilstoši to iestatījumiem. Ja vēlies investēt jaunajos aizdevumos bez atpirkšanas garantijas, lūdzu, pielāgo stratēģijas iestatījumus.

Par Mogo grupu

Mogo grupa tika izveidota 2012. gadā Latvijā, un Mintos tirgum tā pievienojās 2015. gadā, sākotnēji investīcijām piedāvājot kredītus no Latvijas. Kopš tā laika Mogo grupas klātbūtne aizdevumu tirgū ir ievērojami palielinājusies, un šobrīd Mintos tiek izvietoti kredīti no Bulgārijas, Igaunijas, Gruzijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Rumānijas, Moldovas, Armēnijas, Baltkrievijas un Albānijas. Kopš 2019. gada decembra, Mogo grupas neto kredītportfelis visās tās darbības jomās bija 189 miljoni eiro.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner