Atjauninājums par aizdevējiem, kas atstājuši Mintos

Pēdējo 11 mēnešu laikā kopš mūsu iepriekšējā atjauninājuma, ir pievienojušies 19 jauni aizdevēji, un 7 ir pametuši mūsu tirgu. Te mēs atskatāmies uz katru aizgājušo aizdevēju un tā iemesliem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi minētie uzņēmumi ir izpildījuši savas saistības (veica 100% maksājumus) pret Mintos investoriem, atpērkot visus nenomaksātos aizdevumus vai kā citādi noslēdzot saistības ar investoriem.

Nexus

Nexus sāka darboties Mintos 2019. gada rudenī un piedāvāja investīcijas biznesa aizdevumos, kas izsniegti Krievijā. Tūlīt pēc paziņojuma par Nexus pievienošanos Mintos, tika identificēti papildu aspekti saistībā ar uzņēmuma piedāvātajiem aizdevumiem, kuri bija jāatrisina. Tā rezultātā Nexus aizdevumi tika nekavējoties izņemti no Mintos, un visas veiktās investīcijas tika atpirktas.

eFaktor

eFaktor sāka darboties Mintos 2018. gada decembrī un piedāvāja investēt Polijā izrakstītos uzņēmumu rēķinos. Izrādījās, ka gaidāmais pieprasījums pēc aizdevumiem, ko uzņēmums piedāvāja Mintos investoriem, nepastāvēja, tāpēc Mintos un eFaktor pieņēma savstarpēju lēmumu pārtraukt sadarbību. Sākot ar 2019. gada 13. septembri, uzņēmums bija izpildījis visas saistības pret investoriem un pameta Mintos.

Lendrock

Lendrock sāka darboties Mintos 2019. gada jūnijā un piedāvāja investēt Spānijā izsniegtos auto aizdevumos. Vēlāk tajā pašā gadā Lendrock pārstrukturēja savus finansējuma avotus un pēc Mintos un Lendrock vadības savstarpēja lēmuma, aizdevējs pameta Mintos. Sākot ar 2019. gada 11. novembri, uzņēmums bija izpildījis visas savas saistības ar ieguldītājiem Mintos.

Creamfinance Gruzija

Creamfinance Gruzijas vienība sāka darboties Mintos 2017. gada janvārī un piedāvāja investēt aizdevumos, kas izsniegti Gruzijā. Pēc pāris veiksmīgiem gadiem, būdams Mintos partneris, Creamfinance ieviesa stratēģijas izmaiņas, pārtraucot darbību Gruzijā, turpinot izvietot kredītus no citām valstīm Mintos tirgū. Tā rezultātā tika pieņemts savstarpējs lēmums par uzņēmuma Gruzijas vienības aiziešanu no Mintos 2019. gadā. Sākot ar 2020. gada 2. februāri uzņēmums bija izpildījis visas saistības pret investoriem un pameta Mintos.

EBV

EBV sāka darbu Mintos 2018. gada maijā un piedāvāja investēt debitoru  PVN parādos visā Eiropā. Pēc izmaiņām EBV ietvaros, ko ieviesa iekšējās biznesa stratēģijas maiņa, uzņēmums nolēma pamest Mintos. Kopš 2020. gada 20. februāra uzņēmums ir izpildījis visas savas saistības ar investoriem Mintos.

1pm

1pm sāka darboties Mintos 2018. gada februārī un piedāvāja investēt dažādos Apvienotajā Karalistē izsniegtos aizdevumu veidos. Mintos un 1pm pieņēma savstarpēju lēmumu pārtraukt sadarbību un pārtraukt 1pm izsniegto aizdevumu izvietošanu. Kopš 2020. gada 24. februāra uzņēmums ir izpildījis visas savas saistības ar investoriem Mintos.

Credilikeme

Credilikeme sāka darboties Mintos 2018. gada maijā un piedāvāja investēt Meksikā izsniegtos personīgajos aizdevumos. Pēc diviem gadiem tirgū, aizdevējs ar Mintos pieņēma savstarpēju lēmumu pārtraukt sadarbību. Kopš 2020. gada 7. maija uzņēmums ir izpildījis visas saistības pret investoriem un ir pametis Mintos.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner