Banknote izvieto lombarda kredītus Mintos platformā

22.02.2017

mintosblog

Nebanku kreditētājs Banknote Mintos platformā piedāvā Latvijā izsniegtus nodrošinātus kredītus, kuros kā nodrošinājums kalpo personīgais īpašums (lombarda kredīts). Šis ir jauns kredītu veids platformā, kas sniedz investoriem vēl vairāk iespēju diversificēt savu investīciju portfeli.

Mintos platforma piedāvās Banknote kredītus no EUR 100 līdz EUR 5000 ar atmaksas termiņu no 14 dienām līdz 24 mēnešiem. Paredzams, ka investoru neto gada atdeve sasniegs 9,5%.

Banknote Mintos platformā jau piedāvā Latvijā izsniegtus patēriņa kredītus.

Banknote tika dibināts 2009. gadā, un uzņēmums kļuvis par uzticamu partneri vairāk nekā 300 000 cilvēku visā Latvijā. Banknote ir otrs lielākais nebanku patēriņa kreditētājs Latvijā. Banknote 96 filiālēs visā Latvijā piedāvā privātos kredītus, starptautiskos pārskaitījumus, izmantojot Western Union, un nodrošinātos kredītus (lombarda kredīti), kuros kā nodrošinājums kalpo personīgais īpašums.

Lai iegūtu pieeju Banknote kredītiem, investoriem būs iespēja ieguldīt Mintos Finance izsniegtajos kredītos Banknote, kuros atmaksa ir atkarīga no aizņēmēja maksājumiem. Katrs kredīts, ko Mintos Finance izsniegs Banknote, būs piesaistīts atsevišķam Banknote izsniegtam kredītam gala aizņēmējam.

Mintos Finance ir Mintos grupas sabiedrība.

Detalizēts jaunās struktūras apraksts pieejams Mintos Finance kredīta līgumā un vienošanās par nodošanu.

Ieskatieties jaunākajā Banknote prezentācijā, lai uzzinātu vairāk par šo uzņēmumu.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums