Banknote un VIZIA īpašnieks atjaunina savu korporatīvo identitāti un uzsāk parakstīšanos uz jaunu 5 miljonu eiro obligāciju emisiju

Otrs lielākais nebanku patēriņa kredītu izsniedzējs Latvijā SIA ExpressCredit ir paziņojis par savas korporatīvās identitātes maiņu, kas ir spēkā no 4. februāra. Jaunā korporatīvā identitāte ietver ne tikai jaunu nosaukumu, bet arī mainītu misiju un vērtības. Turpmāk holdinga uzņēmums tā darbinieku, korporatīvo klientu, investoru un regulatoru vidū būs zināms kā DelfinGroup, savukārt klienti turpinās izmantot uzņēmuma galvenos produktus, kas pazīstami ar to zīmoliem: Banknote un VIZIA. 

“Korporatīvās identitātes maiņa bija nepieciešama, lai labāk atspoguļotu uzņēmuma pašreizējo darbību un nākotnes plānus,” skaidro vadītājs Didzis Ādmīdiņš. Holdings jau piedāvā daudzveidīgu nebanku patēriņa kreditēšanas pakalpojumu klāstu un strādā pie jaunu, pielāgotu finanšu risinājumu izveides.

Profila izmaiņas Mintos aizdevumu tirgū

Mintos aizdevumu tirgū Banknote un VIZIA tiks izvietoti ar DelfinGroup zīmola nosaukumu.

Aizdevumu izsniedzēju grupas nosaukuma maiņa un to apvienošana vienā grupā ietekmē iepriekšminēto aizdevumu izsniedzēju nosaukumus Mintos aizdevumu tirgū, to aizdevumu piedāvājumu un investēšanas iespēju filtrus. Šie abi aizdevumu izsniedzēji Mintos aizdevumu tirgū vairs netiks izvietoti atsevišķi ar to līdzšinējiem zīmolu nosaukumiem. Turpmāk investori visos filtros (Auto Invest, pirmreizējā tirgū un otrreizējā tirgū) un aizdevumu izsniedzēju sadaļā redzēs DelfinGroup. Lūdzu, ņem vērā, ka Auto Invest iestatījumi tiks atjaunināti automātiski.

Korporatīvās obligācijas

Bijusī SIA ExpressCredit (Banknote un VIZIA) ir uzsākusi parakstīšanos uz trīs gadu nodrošinātām korporatīvajām obligācijām 5 miljonu eiro vērtībā. Parakstīšanās tika reģistrēta 2019. gada 15. novembrī, un tā ilgs līdz obligāciju emisijas termiņam 2022. gadā vai līdz pilnīgai parakstīšanai, atkarībā no tā, kas notiks ātrāk.

Paredzams, ka jaunās obligācijas tiks iekļautas Nasdaq Riga biržas First North tirgū tiklīdz tās būs pilnībā parakstītas.

Šī obligāciju emisija turpina ilgtermiņa sadarbību starp DelfinGroup un investoriem. Emisija norāda uz uzņēmuma briedumu un vēlmi arī turpmāk būt atvērtam, uzticamam un pārredzamam partnerim tā investoriem.

Ieņēmumi no obligāciju emisijas daļēji segs saistības pret esošajiem obligāciju turētājiem un dažādos DelfinGroup finansējuma avotus. DelfinGroup ir apņēmusies arī turpmāk daļu no sava kredītportfeļa finansēt, izmantojot Mintos.

Vispārīga informācija

Holdings kopš darbības uzsākšanas lombarda un patēriņa kredītos ir izsniedzis 255 miljonus eiro, un tā klientu bāzē ir jau gandrīz 400 000 klientu. 2019. gada decembra beigās Banknote neto kredītportfelis bija 19,4 miljoni eiro, savukārt VIZIA neto kredītportfelis bija 3,1 miljons eiro. Banknote zīmols tiek izmantots lombarda un patēriņa kredītiem, bet VIZIA zīmols tiek izmantots tikai tiešsaistes patēriņa kredītiem, un tā mērķauditorija ir mūsdienīgi un tehnoloģijās zinoši cilvēki.

Savas desmit gadu darbības laikā holdings ir piedzīvojis strauju izaugsmi, īpaši pēdējos gados. Panākumu galvenā atslēga ir augsts klientu apkalpošanas līmenis, ko nodrošina paaugstināta pakalpojumu ērtība un pieejamība tiešsaistē, ko vēl vairāk veicina investīcijas informācijas sistēmās un datu apstrādē. Vēl viens veiksmes elements ir regulāri modernizēts un optimizēts 87 filiāļu tīkls visā Latvijā.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner