Beta verze mobilní aplikace Mintos pro Android je v testovací fázi!

Do skupiny Mintos beta testerů se přidalo okolo 3500 investorů Mintos a část z nich již během prosince 2019 dostala přístup k beta verzi aplikace pro iOS. Jak jsme slíbili, nyní se s Vámi podělíme o beta verzi mobilní aplikace pro uživatele Androidu!

Funkce, na které se můžete těšit

 Toto je první verze mobilní aplikace Mintos a jejím hlavním cílem je zjednodušit proces přihlášení a nabídnout Vám rychlý a praktický způsob, jak monitorovat své investiční portfolio.

V této fázi se zaměřujeme především na to, abychom Vám poskytli funkce, které se mnohem snadněji nabízejí prostřednictvím specializované mobilní aplikace. Například věci jako přihlášení pomocí biometrie nebo push notifikace jsou možné jen u mobilních aplikací. Nová mobilní aplikace bude přínosem pro celkový prožitek investorů na Mintosu.

Co tedy mohou investoři od nynější mobilní aplikace Mintos očekávat?

Vylepšené a zároveň zjednodušené možnosti přihlášení – Mobilní aplikace Mintos umožní investorům rychlejší přihlášení do svých účtů pomocí čtyřčíselného PIN kódu. Emailová adresa a heslo budou potřeba jen pro první přihlášení. Integrované biometrické technologie, které umožňí přihlášení otiskem prstu či pomocí FaceID, jsou plánovány v budoucích verzích aplikace.

Vylepšený přehled investičních portfolií – Ještě více jsme přizpůsobili obsah a přehled portfolií investorů, aby pro Vás monitoring portfolia byl jestě snadnější a praktičtější.

Beta verze mobilní aplikace Mintos pro Android

Předpokládáme, že testování beta verze první mobilní aplikace Mintos pro Android prováděné investory, již jsou součástí skupiny Mintos beta testerů, bude probíhat v několika iteracích po dobu jednoho měsíce.

Spuštění první věřejně dostupné aplikace iOS na App Storu očekáváme ke konci prvního čtvrtletí 2020. Plánované datum spuštění na Google Play uveřejníme, jakmile budeme mít bližší informace o konci beta testování na systému Android.

Už se skutečně nemůžeme dočkat, až se mobilní aplikace Mintos stane veřejně přístupnou pro všechny investory na Mintosu. Do té doby budeme rádi za všechny Vaše nápady a připomínky, pokud jste jedním z beta testerů. S Vaší pomocí nás vždy těší věci vylepšovat.

Prozatím bychom chtěli vzkázat tisíceré díky všem testerům beta verze pro iOS! Rozměr a kvalita Vašich podnětů a reakcí nás uchvatily a jsme moc vděční a hrdí, že Vás v naší komunitě máme!

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner