Beta verze mobilní aplikace Mintos pro iOS je v testovací fázi!

Jsme rádi, že se s Vámi můžeme těsně před svátky podělit o tuto skvělou novinu.

Beta verze mobilní aplikace Mintos pro iOS je na světě! 🎉

Okolo 3000 investorů Mintos, kteří jsou součástí skupiny Mintos beta testerů, dostane během prosince 2019 a ledna 2020 přístup k beta verzi aplikace. Asi 500 náhodně vybraných iOS beta testerů bude moci jako první v následujících dnech beta verzi této mobilní aplikace otestovat. Pokud se nám nedostane žádné kritické zpětné vazby od těchto prvních 500 beta testerů, po několika dnech obdrží pozvánky i dalších 500 beta testerů. Testování pro uživatele Androidu začne v lednu 2020.

Funkce, na které se můžete těšit 

Toto je první verze mobilní aplikace Mintos a jejím hlavním cílem je zjednodušit proces přihlášení a nabídnout Vám rychlý a praktický způsob, jak monitorovat své investiční portfolio.

V této fázi se zaměřujeme především na to, abychom Vám poskytli funkce, které se mnohem snadněji nabízejí prostřednictvím specializované mobilní aplikace. Například věci jako přihlášení pomocí biometrie nebo push notifikace jsou možné jen u mobilních aplikací. Nová mobilní aplikace bude přínosem pro celkový prožitek investorů na Mintosu.

Co tedy mohou investoři od nynější mobilní aplikace Mintos očekávat?

Vylepšené a zároveň zjednodušené možnosti přihlášení – Mobilní aplikace Mintos umožní investorům rychlejší přihlášení do svých účtů pomocí čtyřčíselného PIN kódu. Emailová adresa a heslo budou potřeba jen pro první přihlášení. Integrované biometrické technologie, které umožňí přihlášení otiskem prstu či pomocí FaceID, jsou plánovány v budoucích verzích aplikace.

Vylepšený přehled investičních portfolií – Ještě více jsme přizpůsobili obsah a přehled portfolií investorů, aby pro Vás monitoring portfolia byl jestě snadnější a praktičtější.

Beta verze pro Android a veřejně dostupná mobilní aplikace Mintos

Předpokládáme, že testování beta verze první mobilní aplikace Mintos investory, již jsou součástí skupiny Mintos beta testerů, bude probíhat v několika iteracích po dobu jednoho měsíce. V lednu 2020 pak budeme pokračovat v procesu testování s uživateli Androidu.

Spuštění první věřejně dostupné aplikace iOS na App Storu očekáváme ke konci ledna 2020. Plánované datum spuštění na Google Play uveřejníme, jakmile budeme mít bližší informace o startu beta testování na systému Android.

Pokud byste se rádi podíleli na testování beta verze mobilní aplikace a zaslali nám svou zpětnou vazbu, stále se můžete stát součástí skupiny testerů. V tomto formuláři jednoduše zadejte své informace. Ozveme se Vám, až budeme sestavovat druhé kolo testerů. Mějte však na paměti, že vše bude záviset na výsledcích prvních testů aplikace.

Už se skutečně nemůžeme dočkat, až se mobilní aplikace Mintos stane veřejně přístupnou pro všechny investory na Mintosu. Do té doby budeme rádi za všechny Vaše nápady a připomínky, pokud jste jedním z beta testerů. S Vaší pomocí nás vždy těší věci vylepšovat.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner