Bulgārijas aizdevumu izsniedzējs StikCredit pievienojas Mintos

Ar prieku informējam, ka mūsu aizdevumu tirgum ir pievienojies jauns aizdevumu izsniedzējs no Bulgārijas – StikCredit! Tev tagad ir iespēja investēt nebanku finanšu institūcijas StikCredit izsniegtos patēriņa kredītos un gūt neto peļņu līdz 12% gadā.

Reaģējot uz patēriņa kreditēšanas nozarē esošo pieprasījumu, uzņēmums tika izveidots 2013. gadā. StikCredit izsniedz nenodrošinātus patēriņa kredītus visā valstī vien dažu minūšu laikā. Īstermiņa un vairāku maksājumu kredīti tiek izsniegti gan tiešsaistē, gan visā Bulgārijā esošajās uzņēmuma filiālēs.

Kopš darbības uzsākšanas, StikCredit ir izsniedzis kredītus 14 miljonu eiro apmērā. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 70 cilvēku liela komanda, un tam ir filiāles 25 pilsētās Bulgārijā. 2019. gada septembrī StikCredit neto kredītportfelis bija 2,9 miljoni eiro.

Pēdējo divarpus gadu laikā uzņēmums ir palielinājis kredītu izsniegšanas rādītāju no 400 kredītiem mēnesī uz 2800 kredītiem mēnesī. Tam ir izdevies sasniegt strauju klientu bāzes un kredītportfeļa pieaugumu. Uzņēmuma pastāvēšanas laikā tas ir izsniedzis vairāk nekā 45 000 kredītu.

“Mēs esam uzstādījuši augstus StikCredit nākotnes izaugsmes mērķus, un to sasniegšanai mums ir nepieciešami līdzīgi domājoši partneri. Mintos piedāvā pasaules līmeņa pakalpojumu gan investoriem, gan aizdevumu izsniedzējiem, turklāt tas ir pārredzamības etalons. Uzskatām, ka sadarbība ar Mintos mums palīdzēs sasniegt savu ambiciozos mērķus, un pacels mūsu uzņēmumu nākamajā līmenī,” komentē izpilddirektore Hristina Todorova.

StikCredit Mintos aizdevumu tirgū

Mintos aizdevumu tirgū Tev tagad ir iespēja investēt StikCredit Bulgārijā izsniegtos patēriņa kredītos diapazonā no 100 EUR līdz 2550 EUR ar atmaksas termiņu līdz diviem gadiem. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 12% gadā.

Lai saglabātu līdzdalību aizdevumos, uzņēmums savā bilancē paturēs 10% no katra aizdevumu tirgū izvietotā kredīta. Turklāt visi StikCredit kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas.

2018. finanšu gadā StikCredit uzrādīja ieņēmumus 1,327 miljonu eiro apmērā, kas ir 115% pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējo gadu.

Izmanto šo lielisko iespēju diversificēt savu portfeli, investējot StikCredit Bulgārijā izsniegtos kredītos! Ja Tu izmanto Auto Invest, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner