Bułgarski pożyczkodawca Stikcredit dołącza do Mintos

Z przyjemnością informujemy, że mamy na rynku nowego pożyczkodawcę z Bułgarii – firmę Stikcredit, która jest niebankową instytucją finansową udzielającą pożyczki konsumenckie. Obecnie, inwestorzy mogą inwestować w osobiste pożyczki oferowane przez firmę i uzyskiwać roczne zwroty netto nawet do 12%. 

Utworzona w 2013 r. w celu wypełnienia luki w pożyczkach osobistych, firma Stikcredit udziela niezabezpieczone pożyczki konsumenckie w ciągu kilku minut – w całym kraju. Pożyczkodawca udziela pożyczek krótkoterminowych i ratalnych przez Internet i za pośrednictwem swoich oddziałów zlokalizowanych w Bułgarii. 

Od momentu powstania firma Stikcredit udzieliła pożyczek o wartości 14 mln EUR. Firma zatrudnia ponad 70 pracowników i posiada oddziały w 25 miastach w całej Bułgarii. Według stanu na wrzesień 2019 r. firma posiada portfel pożyczek netto w wysokości 2,9 mln EUR. 

W ciągu ostatnich dwóch i pół roku, firma Stikcredit zwiększyła wskaźnik udzielania pożyczek z 400 pożyczek do ponad 2 800 pożyczek miesięcznie. Firmie udało mu się osiągnąć szybki wzrost bazy klientów i portfela pożyczkowego. Od czasu powstania, firma Stikcredit udzieliła ponad 45 000 pożyczek. 

„Wyznaczyliśmy wysokie cele dla przyszłego wzrostu Stikcredit i aby to osiągnąć, potrzebujemy podobnie myślących partnerów. Mintos oferuje światowej klasy usługi zarówno inwestorom, jak i pożyczkodawcom, a ponadto jest symbolem przejrzystości. Wierzymy, że partnerstwo z Mintos pomoże nam osiągnąć nasze ambitne cele i przeniesie naszą organizację na wyższy poziom”, powiedziała Dyrektor Wykonawczy Hristina Todorova. 

Firma Stikcredit na Mintos

Na Mintos inwestorzy mogą teraz inwestować w pożyczki udzielane w Bułgarii przez Stikcredit, których wysokość wynosi od 100 do 2 500 EUR z terminem spłaty wynoszącym do dwóch lat. Inwestorzy mogą oczekiwać rocznych stóp zwrotu netto do 12%. 

Aby ściślej powiązać swoje interesy z interesami inwestorów, firma zachowa 10% udział w każdej pożyczce udostępnianej na rynku. Ponadto, wszystkie pożyczki udzielane przez Stikcredit są objęte gwarancją odkupu, co oznacza, że zostaną odkupione, w przypadku, gdy zaległości w ich spłacie wyniosą 60 dni lub więcej. 

W roku obrotowym 2018, firma Stikcredit odnotowała przychody w wysokości 1,327 mln EUR, co stanowi wzrost o 115% rok do roku. 

Nie przegap tej znakomitej okazji do dywersyfikacji swojego portfela dzięki inwestycjom w pożyczki udzielone przez Stikcredit w Bułgarii. Jeśli korzystasz z Auto Invest, pamiętaj o odpowiedniej aktualizacji swoich ustawień. 

 

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner