Bulharský poskytovatel půjčky Stikcredit se připojuje na platformu Mintos

S potěšením Vám oznamujeme, že na tržišti máme nového poskytovatele půjček z Bulharska – Stikcredit, nebankovní finanční instituci, která psokytuje spotřebitelské úvěry. Můžete tedy nově investovat do osobních půjček společnosti a dosahovat čistých ročních výnosů až 12 %.

Společnost byla založena v roce 2013, aby zaplnila mezeru v oblasti osobních půjček, a proto také poskytuje nezajištěné úvěry. Spotřebitelské úvěry během několika minut a celostátně. Poskytovatel půjček poskytuje své krátkodobé půjčky a půjčky na splátky online a prostřednictvím svých bulharských poboček.

Od svého založení poskytla společnost Stikcredit půjčky v hodnotě 14 milionů EUR. Společnost má více než 70 zaměstnanců a pobočky po celém Bulharsku ve 25 městech. Společnost má letošní září čisté úvěrové portfolio ve výši 2,9 milionu EUR.

Během posledních dvou a půl let zvýšila společnost Stikcredit objem poskytovaných úvěrů ze 400 úvěrů měsíčně na více než 2 800 úvěrů měsíčně. Podařilo se jí dosáhnout rychlého nárůstu zákaznické základny a úvěrového portfolia. Stikcredit od zahájení své činnosti doposud poskytl více než 45 000 půjček.

„Stanovili jsme si vysoké cíle budoucího růstu Stikcredit a pro dosažení tohoto cíle potřebujeme stejně smýšlející partnery. Mintos nabízí investorům i poskytovatelům půjček prvotřídní služby a je to symbol transparentnosti. Věříme, že partnerství se společností Mintos nám pomůže dosáhnout našich ambiciózních cílů a posune naši organizaci na další úroveň,“ uvádí Hristina Todorová – výkonná ředitelka.

Stikcredit na platfromě Mintos

Na platformě Mintosu můžete nyní nově investovat do osobních půjček Stikcredit z Bulharska, které jsou v rozmezí od 100 EUR do 2 550 EUR se splatností až dva roky. Můžete očekávat čistý roční výnos až 12 %.

Aby si společnost udržela svoji kůži ve hře, tak si ponechá na své rozvaze 10 % z každé půjčky umístěné na tržiště. Kromě toho jsou všechny půjčky Stikcredit zajištěny garancí zpětného odkupu a budou odkoupeny zpět, pokud budou v prodlení po dobu 60 a více dní.

Společnosti Stikcredit vykázala ve finančním roce 2018 tržby ve výši 1,327 milionu EUR, což představuje meziroční nárůst o 115 %.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost diverzifikovat své portfolio a investujte do půjček Stikcredit’s Bulgaria. Pokud používáte nástroj Auto Invest, tak nezapomeňte odpovídajícím způsobem aktualizovat jeho nastavení.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner