Capital Service ir iestājies COVID-19 aizsardzības programmā Polijā

Polijas kreditēšanas uzņēmums Capital Service ir iestājies kreditoru aizsardzības programmā saskaņā ar “Covid aizsardzības tiesiskais regulējums 4.0”. Oficiālo likumdošanas aktu var apskatīt šeit (tikai poļu valodā). “Covid aizsardzības tiesiskais regulējums 4.0” ir nesen ieviests projekts, ko izstrādāja Polijas divpalātu parlamenta apakšpalāta – Sejms.

Saskaņā ar “Covid aizsardzības tiesisko regulējumu 4.0 ” Capital Service ir saņēmis Polijas varas iestāžu atļauju atlikt aizņēmēju maksājumu pārskaitīšanu Mintos investoriem, vienalikus turpinot uzņēmuma darbību.  Capital Service šobrīd ir pārtraucis visu šādu pārskaitījumu veikšanu.

Tagad uzņēmumam ir pienākums iesniegt Mintos investoriem atmaksas plānu ar informāciju par to, kad tas plāno atsākt aizņēmēju maksājumu pārskaitīšanu. Capital Service plāns ir jāiesniedz četru mēnešu laikā.

Mintos ir apspriedis ar Capital Service iespēju šo atmaksas plānu Mintos investoriem iesniegt ātrāk, proti, nākamo trīs nedēļu laikā. Pēc iepazīšanās ar piedāvāto atmaksas plānu un izlemjot, vai tas ir Mintos investoru interesēs, mēs dalīsimies ar informāciju par nākamajiem soļiem. Kā alternatīvu stratēģiju Mintos apsver iespēju vērsties Latvijas tiesā pret Capital Service, jo līgumus starp Capital Service un Mintos, kā arī attiecīgos cesijas līgumus ar Mintos investoriem regulē Latvijas likumdošana.

Par Capital Service

Capital Service S.A. ir 1999. gadā dibināts aizdevējs no Polijas, kas kopā ar četriem meitasuzņēmumiem 2015. gadā izveidoja Capital Service Capital grupu. Grupa veic kreditēšanas darbības Polijā, individuāliem klientiem piedāvājot nenodrošinātus ātros kredītus un vairāku maksājumu kredītus. Šobrīd neatmaksāto Capital Service aizdevumu apjoms Mintos tirgū sastāda 9 668 594 eiro. Aktīvas investīcijas Capital Service S.A. aizdevumos ir 50 110 investoriem, un vidējā investīciju summa vienam investoram ir 192 eiro. Pašreizējā procesā esošo maksājumu summa ir 9 333 030 eiro.

Tiklīdz mums būs pieejama jauna informācija saistībā ar Capital Service, mēs par to ziņosim.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner