Capital Service pievienojas Mintos platformai

Mintos platforma uzņem jaunu aizdevumu izsniedzēju no Polijas! Capital Service ir pievienojies Mintos, kur jau no šodienas izvietos Polijā klātienē un tiešsaistē izsniegtus kredītus ar atmaksu vairākos maksājumos.

Capital Service pārvalda otru lielāko nebanku kreditēšanas filiāļu tīklu Polijā. Uzņēmums tika dibināts 1999. gadā un šo 18 gadu laikā ir uzkrājis ievērojamu pieredzi patēriņa kredītu izsniegšanā. Platformā izvietotie Capital Service aizdevumi būs robežās no EUR 250 līdz EUR 3600 ar atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Paredzams, ka gada neto peļņa šiem aizdevumiem būs no 10% līdz 12%. Vismaz 10% no katra Mintos platformā pieejamā aizdevuma Capital Service paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā. Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies par vairāk nekā 60 dienām, Capital Service piedāvās atpirkšanas garantiju.

Capital Service nodrošinātās investīciju iespējas tiks piedāvātas eiro (EUR) un Polijas zlotos (PLN).

Capital Service nodarbina vairāk nekā 430 cilvēku. Kopš darbības uzsākšanas, uzņēmums ir piesaistījis vairāk nekā 51 000 aktīvo klientu. Pērn Capital Service ieņēmumi sasniedza 19,2 miljonus eiro, savukārt peļņa pirms nodokļiem bija nedaudz vairāk kā 1,8 miljoni eiro. 2016. gada nogalē tā kapitāls bija pieci miljoni eiro. Kredīti ar vairāk nekā 60 dienas kavētiem maksājumiem veido 7,5% no uzņēmuma portfeļa.

Capital Service misija ir nodrošināt klientus ar vienkāršu piekļuvi naudai – ātri, ērti, jebkurā laikā, jebkurā vietā un par saprātīgu cenu. Uzņēmums izmanto jaunākos IT risinājumus, kas nodrošina ātru un efektīvu datu apstrādi un ar kredītiem saistīto lēmumu pieņemšanu.

“Mūsu skatījumā Mintos ir alternatīva tradicionālajām finansēšanas iespējām. Mūsu mērķis ir nostiprināt savu stabilitāti un dažādot finansējuma avotus,” atzīst Capital Service vadītājs Adam Kuszyk.

Mēs esam ļoti priecīgi, ka Mintos platformai jau ir pievienojies 21 aizdevumu izsniedzējs, nodrošinot mūsu investoriem vēl plašākas investīciju iespējas.

Capital Service Prezentācija

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner