Mintos un Capitalia nomaina biznesa stratēģijas sadarbībā un kopīgi lemj par labdabīgu darba attiecību pārtraukšanu

Capitalia bija viens no pirmajiem kreditēšanas uzņēmumiem, kas pievienojās Mintos 2015. gadā. Šajā laikā Capitalia ir piedzīvojusi ievērojamu izaugsmi un attīstījusi savu uzņēmējdarbības modeli.

Laika gaitā Capitalia ir mainījusi savu biznesa stratēģiju un tagad arvien vairāk koncentrējas uz citu klientu segmentu, proti, aizdevumiem vidēja lieluma uzņēmumiem, nevis aizdevumiem maziem uzņēmumiem, kuri līdz šim tika izvietoti Mintos platformā. Šī stratēģijas maiņa ietver arī finansējuma avota maiņu, tāpēc Capitalia un Mintos ir panākuši abpusēju vienošanos par sadarbības pārtraukšanu no 2021. gada 25. februāra.

Tas nozīmē, ka Capitalia pārtrauks jaunu aizdevumu izvietošanu Mintos platformā un turpinās apkalpot esošos aizdevumus līdz to termiņa beigām.

Juris Grišins, Capitalia vadītājs komentē: “Mēs lepojamies, ka bijām vieni no pirmajiem aizdevējiem, kas pievienojās Mintos platformai jau 2015. gadā. No šāda skatu punkta mēs varējām redzēt Mintos straujo izaugsmi un ar prieku dalīties uzņēmuma evolūcijā un panākumos. Šajā laikā mūsu finansēšanas stratēģija ir attīstījusies, un mēs esam atteikušies no mazāku uzņēmumu finansēšanas. Pašlaik mēs koncentrējamies uz finansēšanas darījumiem, kuru vidējais apmērs pārsniedz 100 000 eiro. Tāpēc mēs vairs neizvietosim jaunus aizdevumus Mintos platformā, bet, protams, pilnā apmērā turpināsim apkalpot visus mūsu neatmaksātos Mintos platfromā esošos aizdevumus”.

Mintos pateicas Capitalia vadības komandai par mūsu ilgo un veiksmīgo sadarbību!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner