Capitalia piedāvā jaunas investīciju iespējas: aizdevumi pret uzņēmumu rēķiniem

Esam gandarīti paziņot, ka no šodienas investīcijām Mintos platformā ir pieejami mazā un vidējā biznesa finansētāja Capitalia izsniegti aizdevumi, kas nodrošināti ar aizņēmēja izrakstītiem, bet vēl neapmaksātiem rēķiniem.

Sadarbības paplašināšana ar Capitalia sniegs investoriem vēl plašākas ieguldījuma iespējas, savukārt maziem un vidējiem uzņēmumiem Baltijā pieejamāku un lētāku finansējumu.

Paredzams, ka neto gada atdeve šiem kredītiem būs 12%.

Capitalia finansē līdz pat 90% no kopējā neapmaksātā rēķina summas. Vidēji to summas svārstās no 1 000 EUR līdz 20 000 EUR. Vairumā gadījumu apmaksas termiņš ir no 30 līdz 60 dienām. Visus kredītus, kuri izvietoti platformā, Capitalia ir finansējusi iepriekš, līdz ar to investori var sākt pelnīt no ieguldījuma brīža.

Visaktīvāk šo finanšu instrumentu izmanto ražošanas un vairumtirdzniecības uzņēmumi, kas piegādā preces tādām pazīstamām tirdzniecības ķēdēm kā Rimi un Maxima. Mazā un vidējā biznesa uzņēmumi šos aizdevumus izmanto, lai attīstītu savu darbību, kā arī neparedzētās situācijās, līdzīgi kā kredītlīniju.

Strādājot mazo un vidējo uzņēmumu finansēšanas jomā jau vairāk nekā 5 gadus, Capitalia ir guvusi plašu pieredzi uzņēmumu risku analīzē. Aizdevumos pret rēķiniem tiek veikta gan finansējuma saņēmēju, gan rēķinu apmaksātāju izvērtēšana, analizējot vairāk nekā 50 dažādus finanšu, tirgus un citus rādītājus.

Lai gan aizdevumus pret uzņēmumu izrakstītiem rēķiniem Capitalia uzsāka izsniegt nedaudz vairāk nekā pirms trīs mēnešiem, šo pakalpojumu ir izmantojuši nu jau vairāk nekā 30 uzņēmumi Latvijā un Lietuvā, kas kopā ir pārdevuši rēķinus vairāk nekā viena miljona eiro apmērā.

Šī gada janvārī Capitalia paziņoja par darbības paplašināšanu Igaunijā, piedāvājot uzņēmumiem pilnu finansēšanas klāstu, tai skaitā arī rēķinu pārdošanas pakalpojumu. Capitalia vadība prognozē, ka tuvākajā laikā Mintos platformā būs pieejami Igaunijā izsniegti kredīti. Mintos komanda vēl sekmes un izdošanos Capitalia, nodrošinot vēl pieejamāku finansējumu mazā un vidējā biznesa uzņēmumiem Baltijā.

Līdz šim investori ir veikuši ieguldījumus vairāk nekā 1,3 miljonu eiro apmērā Capitalia kredītos, kas pieejami platformā.

Capitalia ir vadošais mazo un vidējo uzņēmumu finansētājs Baltijas valstīs un ir pārstāvēts NASDAQ Riga fondu biržā. Tas piedāvā uzņēmumiem vienkāršu un ērtu finansējuma alternatīvu bankām. Savas darbības laikā Capitalia ir finansējusi jau vairāk nekā 500 uzņēmumus, ieguldot virs 10 miljoniem eiro to attīstībā.

Ar Capitalia finanšu datiem var iepazīties NASDAQ Riga mājas lapā:

http://www.nasdaqbaltic.com/market/?instrument=LV0000801488&list=1&pg=details&tab=reports

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner