Cashback kampaň od Lendo na vrácení části peněz je zpět

Pro jejich vybrané půjčky Lendo nabízí možnost dostat vráceno zpět část Vaší investice. Od 7. března 2018 do 7. dubna 2018 můžete vydělat 1,5% zpět za investici do půjček od Lendo s dobou splácení 9 a vice měsíců.

Pokud chcete dostat část investovaných peněz zpět, musíte se zapsat do kampaně před provedením investic. Akce se vztahuje pouze na investice provedené na Mintos primárním trhu.

Zapsat se můžete zde>

Další informace se dozvíte v Podmínkách akce.

Lendo nabízí k investování osobní a krátkodobé půjčky z Gruzie, které jsou zapsány v eurech (EUR) a také gruzínských larech (GEL) na Mintos tržišti. Společnost je na Mintos tržišti jeden z největších poskytovatelů půjček co do celkového objemu profinancovaných úvěrů. Od připojení se na Mintos tržiště v červenci 2016 investoři investovali více než 153 milionů euro do půjček od Lendo s průměrným čistým výnosem 12,5%.


FAQ

Kdy dostanu vrácenu část své investice (dále „cashback“)?

Cashback bude připsán na Váš investorský účet na Mintos během šesti pracovních dnů od data provedení investice.

Co se stane, pokud poskytovatel půjčky odkoupí zpět moji dlouhodobou investici?

Někdy poskytovatel půjčky odkoupí zpět půjčku před jejím kompletním splacením. Pokud toto nastane, tak si budeme moci Váš cashback nechat.

Musím se znovu zapsat do kampaně pokaždé, když provádím novou investici?

Ne. Abyste se účastnili kampaně, tak se musíte zapsat pouze jednou. Všechny investice provedené po zapsání splňují podmínky pro účast v kampani.

Dostanu cashback také za investice, které jsem proved před zapsáním do kampaně?

Ne. Pouze investice, které jste provedl po zapsání do kampaně na Vašem investorském účtu, splňují podmínky pro cashback.

Proč bych měl investovat do dlouhodobých půjček?

Dlouhodobé investování má mnoho výhod. Nabízený výnos pro dlouhodobé půjčky bývá obecně vyšší než nabízený výnos u krátkodobých půjček. Dlouhodobé investování Vám umožní zajištění těchto výnosů na delší období. Pokud jsou Vaše peníze investovány po celou dobu, nemusíte se zabývat jejich opětovným investováním. Tohle je důležité, jelikož efekt nezainvestovaných prostředků může významně ovlivnit celkovou návratnost. Zařazením dlouhodobých půjček do Vašeho investičního portfolia také znamená lepší diverzifikaci co do typu půjček a skupin dlužníků.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner