Cashwagon: izmaiņas līdzdalībā aizdevumos un darības pārskats

Mēs vēlamies jūs informēt par līdzdalības aizdevuma izmaiņām Cashwagon, kas ir Singapūrā dibināta inovatīva platforma, un ir aktīva mūsu tiešsaistes aizdevumu tirgū no 2018. gada novembra.

Mintos ir piekritis samazināt Cashwagon līdzdalību aizdevumos no 15% uz 10%. Šīs izmaiņas attieksies tikai uz aizdevumiem, kas Mintos tiks izvietoti no 2019. gada 28. augusta. Cashwagon partneru (Green Money Tree Lending Corp. Filipīnās, Peerman Pte. Ltd. Indonēzijā un Lendtech Co. Ltd. Vjetnamā) izsniegtajiem aizdevumiem, kuri jau ir izvietoti Mintos aizdevumu tirgū, līdzdalība aizdevumos saglabāsies 15% apmērā.

Mēs nesen paaugstinājām Cashwagon piešķirto Mintos reitingu no C+ uz B-, ņemot vērā, ka Cashwagon grupa pēdējo divu gadu laikā ir pierādījusi savu spēju attīstīt biznesu gan apjoma, gan ģeogrāfiskā pārklājuma ziņā. Līdz 2019. gada aprīļa beigām Cashwagon partneru neto kredītportfelis jau bija pieaudzis līdz 23,7 miljoniem ASV dolāru. Turklāt Indonēzijas regulatīvā vide ir stabila, un nebanku uzņēmumi tiek pienācīgi regulēti.

Cashwagon partneri Mintos aizdevumu tirgū piedāvā Filipīnās, Indonēzijā un Vjetnamā izsniegtus aizdevumus.,Līdz šim 43 116 investori ir veikuši investīcijas šajos aizdevumos, kopumā finansējot vairāk nekā 52 miljonus eiro.

Zemāk Tev ir iespēja iepazīties ar jaunāko informāciju par Cashwagon darbību 2019. gada pirmajā pusē.

Cashwagon 2019. gada 1. pusgadā

Veicinot finasiālo iekļaušanu iedzīvotājiem, kuriem nav pieeja banku pakalpojumiem, Cashwagon ir ieviesis vairākas tehnoloģiskas funkcijas Āzijas un Klusā okeāna reģionā (APAC) un uzrādījis labus darbības rezultātus 2019. gada pirmajā pusgadā, trīskāršojot pārdošanas apjomu.

Izmantojot IT risinājumus, ir ticis uzlabots katrs procesa aspekts, sākot ar aizdevumu pieteikumiem un apstrādi un beidzot ar izsniegšanu un atmaksu. Patlaban Cashwagon ir aktīvas partnerattiecības piecās Dienvidaustrumāzijas valstīs: Indonēzijā, Filipīnās, Šrilankā, Vjetnamā un Malaizijā. Cashwagon tehnoloģisko ieguldījumu atzinīgi novērtēja Singapore Business Review biznesa žurnāls, piešķirot ietekmīgo balvu par tehnoloģiju izcilību.

Kopš 2017. gada, Cashwagon partneri, izmantojot Cashwagon izstrādāto platformu, ir apstrādājuši vairāk nekā 3 miljonus aizdevumu 250 miljonu ASV dolāru apmērā vairāk nekā 5 miljoniem reģistrēto lietotāju. Cashwagon mobilā lietotne var lepoties ar vairāk nekā 3,2 miljoniem lejupielāžu.

Cashwagon turpina savienot aizņēmējus ar aizdevējiem Indonēzijā

Kopš Cashwagon platformas palaišanas Indonēzijā 2017. gadā, tā ar kreditēšanas partneriem ir savienojusi 255 000 aizņēmēju, un caur to Indonēzijā ir izsniegti 880 000 aizdevumu kopumā 80 miljonu ASV dolāru apmērā. Uzņēmums lepojas būt par Indonēzijas Finanšu tehnoloģiju asociācijas (AFPI) un Finanšu tehnoloģiju asociācijas (AFTECH) biedru. Filipīnās Cashwagon programmatūras risinājumi ir apkalpojuši vairāk nekā 225 000 klientu un palīdzējuši apstrādāt vairāk nekā 700 000 darījumu ar kopējo vērtību 60 miljoni ASV dolāru. Kopš 2019. gada aprīļa, Cashwagon Filipīnu partnera klienti aizdevumu atmaksu var veikt partnera mājaslapā, izmantojot savu VISA/MasterCard, e-makus un tiešos tiešsaistes banku pakalpojumus. 2019. gada jūnijā Cashwagon un tā partneris Filipīnās ieviesa jaunu pakalpojumu – skaidras naudas saņemšanas punktus, lai vairāk nekā 60 miljoniem filipīniešu, kuriem nav bankas konta, nodrošinātu piekļuvi finanšu resursiem. Abi uzņēmumi to uzskata par nozīmīgu ieguldījumu finansiālās iekļaušanas veicināšanā. Vjetnamā Cashwagon platforma ir apkalpojusi vairāk nekā 230 000 unikālo aizņēmēju un palīdzējusi izsniegt vairāk nekā 750 000 aizdevumu kopumā 75 miljonu ASV dolāru apmērā. Cashwagon ir viens no vadošajiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem Vjetnamas tirgū, un tas ir ierindots starp “Top 10 izcilākajiem zīmoliem Āzijas un Klusā okeāna reģionā”.

Cashwagon plāno ieiet jaunos tirgos

Cashwagon turpinās strādāt ar mērķi pilnveidot savu platformu, lai starptautiskā līmenī veicinātu finansiālo iekļaušanu iedzīvotājiem, kuriem nav vai ir ierobežota piekļuve banku pakalpojumiem. Uzņēmums strādā pie tā, lai tehnoloģijas būtu bez robežām, automatizējot virkni funkciju, kuru veikšanai pašlaik ir nepieciešama cilvēka klātbūtne. Cashwagon plāno palielināt platformas ilgtspējības efektivitāti un apgūt jaunus tirgus, izmantojot mākslīgo intelektu, “mesendžerus” un čatbotus.

Lūdzu, ņem vērā: ja Tu investēšanai Cashwagon partneru aizdevumos izmanto Auto Invest rīku, izmaiņas līdzdalībā aizdevumos var ietekmēt Tavas investēšanas preferences, tāpēc atceries attiecīgi atjaunināt savus Auto Invest iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner