Cashwagon oferuje nowe możliwości inwestowania w regionie Azji Pacyficznej

Zainteresowani możliwościami inwestycyjnymi w regionie Azji Pacyficznej (APAC)? Macie szczęście! Dziś, z przyjemnością ogłaszamy, że firma Cashwagon zwiększa swoją obecność na rynku Mintos dodając krótkoterminowe pożyczki z Indonezji.

Firma Cashwagon ma siedzibę w Singapurze i prowadzi działalność w pięciu krajach – na Sri Lance, w Indonezji, Wietnamie, Kambodży i na Filipinach. W przyszłym roku firma planuje wejść na dwa kolejne rynki w regionie APAC.

W listopadzie 2018 roku, firma Cashwagon, która jest innowacyjną platformą łączącą pożyczkodawców z pożyczkobiorcami, dołączyła do platformy Mintos – oferując możliwości inwestycyjne związane z krótkoterminowymi pożyczkami udzielanymi na Filipinach.

Teraz firma Cashwagon udostępnia na platformie Mintos swój największy rynek

Od dziś, azjatycka firma z sektora fintech udostępnia inwestorom swój największy rynek – Indonezję. Spółka Cashwagon, która została założona w 2017 roku, prowadzi działalność w Indonezji od 2018 roku. Cyfrowa platforma firmy rozwija się bardzo dynamicznie i jest jedną z wiodących usług finansowych w Indonezji. Za jej pośrednictwem udzielono dotychczas ponad 400 000 pożyczek dla 160 000 pożyczkobiorców o wartości 36 mln EUR.

Wszystkie pożyczki umieszczone na Mintos przez Cashwagon są udzielone przez Peerman Pte. Ltd., spółkę, która została założona i zarejestrowana zgodnie z przepisami prawa Singapuru. Firma Peerman Pte. Ltd. pełni funkcję pożyczkodawcy dla indywidualnych pożyczkobiorców, oferując swoje produkty za pośrednictwem platformy pożyczkowej online typu peer-to-peer w Indonezji, której operatorem jest Cashwagon.

Inwestowanie w pożyczki firmy Cashwagon udzielane w Indonezji

Cashwagon wprowadza możliwość inwestycji w pożyczki udzielane w wysokości od 30 do 300 EUR, przy okresie spłaty wynoszącym do 40 dni. Inwestorzy mogą oczekiwać rocznej stopy zwrotu netto z inwestycji do 13%.

Wszystkie pożyczki udostępniane przez firmę Cashwagon Pte Ltd (Singapur) na platformie Mintos mają zabezpieczenie w postaci gwarancji wykupu, co oznacza, że inwestycje zostaną wykupione, w przypadku, gdy zaległość w spłacie pożyczki wyniesie 60 dni lub więcej. Ponadto, firma zachowa 15% z każdej pożyczki wprowadzonej na rynek Mintos, w ten sposób ściślej wiążąc swoje interesy z interesami inwestorów.

Co więcej, wszystkie pożyczki udzielane za pośrednictwem platformy i udostępniane na Mintos mają zabezpieczenie w postaci gwarancji Grupy, co oznacza, że wszystkie zobowiązania z tytułu pożyczek oferowanych inwestorom na platformie Mintos mają gwarancję udzieloną przez spółkę Cashwagon Pte. Ltd. (Singapur).

Cashwagon przełamuje monopol branży usług finansowych

Misją Cashwagon jest przełamywanie monopolu branży usług finansowych poprzez oferowanie usług finansowych szerszemu gronu odbiorców. Produkty firmy zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewniać odpowiedzialne rozwiązania służące zaspokajaniu codziennych potrzeb finansowych w dzisiejszych czasach, w szczególności dla 80% społeczności lokalnej, która nie jest należycie obsługiwana przez tradycyjne instytucje finansowe.

Oferta ta stanowi dla inwestorów znakomitą okazję dla dalszej dywersyfikacji portfela inwestycyjnego poprzez dodanie kolejnych inwestycji z nowego kraju – Indonezji. Jeśli korzystacie z narzędzia Auto Invest, nie zapomnijcie dokonać aktualizacji swoich ustawień, aby nie przegapić tej okazji do inwestowania!

 

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner