Cashwagon paplašina savu piedāvājumu Mintos aizdevumu tirgū

Cashwagon, pirmais uzņēmums Mintos no Āzijas un Klusā okeāna reģiona (APAC), ir paplašinājis savu piedāvājumu investoriem, aizdevumu tirgū izvietojot nenodrošinātus patēriņa (vairāku maksājumu) kredītus.

Kopā 2018. gada novembra, kad Cashwagon uzsāka sadarbību ar Mintos, tas aizdevumu tirgū ir piesaistījis vairāk nekā 119 miljonus eiro lielu finansējumu kredītiem.

Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Singapūrā, un tas darbojas piecās valstīs: Šrilankā, Indonēzijā, Vjetnamā, Malaizijā un Filipīnās. Nākamajā gadā Cashwagon plāno ieiet vēl citos APAC reģiona tirgos. 2019. gada novembrī Cashwagon grupas neto kredītportfelis bija 26 miljoni eiro.

Cashwagon digitālie risinājumi palīdz vairāk nekā vienam miljonam cilvēku APAC reģionā apmierināt viņu ikdienas finanšu vajadzības.

Cashwagon jaunais piedāvājums Mintos

Cashwagon Indonēzijas digitālā platforma tagad piedāvā kredītus diapazonā no 161 € līdz 645 € ar atmaksas termiņu no diviem līdz trīs mēnešiem. Kredīti tiks izvietoti eiro valūtā, un paredzamā neto peļņa investoriem būs līdz 13% gadā.

Mintos aizdevumu tirgū izvietotos Indonēzijā izsniegtos kredītus izsniedz atbilstoši Singapūras likumdošanai reģistrēts uzņēmums Peerman Pte. Ltd., kas darbojas kā aizdevējs indivīdiem tiešsaistes savstarpējo aizdevumu platformā, kuru nodrošina Cashwagon.

Peerman Pte. Ltd. nodrošina atpirkšanas garantiju visiem Mintos izvietotajiem un pieejamajiem kredītiem, tādējādi, ja kredīta atmaksa tiks kavēta 60 vai vairāk dienas, uzņēmums to atpirks. Papildus tam Peerman Pte. Lt. kā aizdevumu izsniedzējs paturēs 10% no katra Mintos izvietotā kredīta, lai nodrošinātu savu līdzdalību aizdevumos. Vēl vienu drošības līmeni sniedz arī Cashwagon Pte. Ltd. (Singapūra) grupas garantija.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner