Cashwagon piedāvā jaunas investīciju iespējas Āzijas un Klusā okeāna reģionā

Tevi interesē investīciju iespējas Āzijas un Klusā okeāna reģionā? Tev veicas! Ar prieku informējam, ka Cashwagon ir paplašinājis savu klātbūtni Mintos aizdevumu tirgū un turpmāk investīcijām piedāvās arī Indonēzijā izsniegtus īstermiņa kredītus.

Cashwagon galvenais birojs atrodas Singapūrā, un tas darbojas piecās valstīs: Šrilankā, Indonēzijā, Vjetnamā, Kambodžā un Filipīnās. Nākamā gada laikā uzņēmums plāno ieiet vēl divos Āzijas un Klusā okeāna reģiona tirgos.

Cashwagon – inovatīva platforma, kas savieno aizņēmējus ar aizdevējiem – sadarbību ar Mintos uzsāka 2018. gada novembrī, tajā izvietojot Filipīnās izsniegtus īstermiņa kredītus.

Cashwagon pievieno savu lielāko tirgu

Šodien Āzijas finanšu tehnoloģiju uzņēmums Mintos aizdevumu tirgū ir pievienojis kredītus no sava lielākā tirgus – Indonēzijas. 2017. gadā dibinātais Cashwagon Indonēzijā darbojas kopš 2018. gada. Uzņēmuma digitālā platforma ir strauji kļuvusi  par vienu no vadošajiem finanšu pakalpojumiem valstī, un šajā laika periodā caur tā digitālo platformu 160 000 aizņēmēju ir izsniegti vairāk nekā 400 000 kredītu 36 miljonu eiro apmērā.

Visus Mintos aizdevumu tirgū izvietotos Cashwagon kredītus ir izsniedzis Peerman Pte. Ltd. – atbilstoši Singapūras likumdošanai reģistrēts uzņēmums. Peerman Pte. Ltd. darbojas kā aizdevējs individuāliem aizņēmējiem tiešsaistes savstarpējo aizdevumu platformā, kuru pārvalda Cashwagon.

Investēšana Cashwagon Indonēzijā izsniegtos kredītos

Cashwagon Mintos aizdevumu tirgū piedāvās Indonēzijā izsniegtus kredītus diapazonā no 30 EUR līdz 300 EUR ar atmaksas termiņu līdz 40 dienām. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 13% gadā.

Cashwagon Pte. Ltd. (Singapūra) visiem Mintos izvietotajiem kredītiem nodrošina atpirkšanas garantiju, un tas nozīmē, ka uzņēmums atpirks visas attiecīgās investīcijas, ja kredīta atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Papildus tam uzņēmums savā bilancē paturēs 15% no katra Mintos aizdevumu tirgū piedāvātā kredīta, tādējādi nodrošinot savu līdzdalību tajā.

Turklāt visiem ar platformas starpniecību izsniegtajiem kredītiem, kas būs pieejami Mintos, tiks nodrošināta grupas garantija, kas paredz, ka globālais Cashwagon Pte. Ltd. (Singapūra) garantē visu Mintos investoriem piedāvāto saistību izpildi.

Cashwagon radikāli maina finanšu pakalpojumu nozari

Cashwagon misija ir mainīt esošo lietu kārtību finanšu pakalpojumu nozarē, lai aizvien vairāk cilvēkiem nodrošinātu pieeju finansiālai palīdzībai. Uzņēmuma produkti ir izstrādāti, lai sniegtu atbildīgus risinājumus mūsdienu dzīves ikdienas finansiālajām vajadzībām, jo ​​īpaši 80% vietējo iedzīvotāju, kuri nesaņem vajadzīgos pakalpojumus ierastajās finanšu iestādēs.

Šī ir lieliska iespēja vēl vairāk diversificēt savu investīciju portfeli, tajā iekļaujot investīcijas jaunā valstī – Indonēzijā! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus, lai nepalaistu garām šo izdevību.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner