Cashwagon piedāvā jaunas investīciju iespējas Vjetnamā

Lieliskas ziņas investoriem, kuri meklē investīciju iespējas Āzijas un Klusā okeāna reģionā (APAC) – Cashwagon tagad Mintos aizdevumu tirgū izvieto Vjetnamā izsniegtus īstermiņa kredītus!

Cashwagon – inovatīva platforma, kas savieno aizņēmējus ar aizdevējiem – kopš 2018. gada novembra piedāvā investīciju iespējas Filipīnās izsniegtos īstermiņa kredītos. Neilgi pēc tam uzņēmums pievienoja Indonēzijas tirgu, bet šodien  Cashwagon paplašina savu piedāvājumu ar pieeju Vjetnamas tirgum.

Cashwagon galvenais birojs atrodas Singapūrā, un tas darbojas piecās valstīs: Šrilankā, Indonēzijā, Vjetnamā, Malaizijā un Filipīnās. Šogad aizvien augošajam valstu sarakstam, kuras izmanto Cashwagon aizdevumu platformas sniegtās priekšrocības, tiks pievienotas vēl divas APAC valstis.

Kāpēc Vjetnamas tirgus ir tik īpašs?

Cashwagon darbību Vjetnamā uzsāka 2017. gada septembrī, un platforma guva tūlītējus panākums, jo tā iedzīvotājiem deva neredzētu  iespēju piekļūt īstermiņa kredītiem. Vjetnamā ir izteikta nepieciešamība pēc jauninājumiem finanšu pakalpojumu jomā, un Cashwagon risinājumi piedāvā ilgi gaidītu alternatīvu tradicionālajai banku sistēmai.

Vjetnamā Cashwagon ir apkalpojis vairāk nekā 160 000 unikālo aizņēmēju un līdz šim ir izsniedzis vairāk nekā 546 000 kredītu kopumā 48 miljonu eiro apmērā, un šis rādītājs turpina strauji augt.

Visus Vjetnamas kredītus, ko Mintos aizdevumu tirgū izvieto Cashwagon, izsniedz Lendtech Co., Ltd. – atbilstoši Vjetnamas likumdošanai reģistrēts uzņēmums. Lendtech Co., Ltd. darbojas kā aizdevējs individuāliem aizņēmējiem tiešsaistes savstarpējo aizdevumu platformā, kuru pārvalda Cashwagon.

Lai iegūtu pieeju Lendtech Co., Ltd. aizdevumiem, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Lendtech Co., Ltd., kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Lendtech Co., Ltd., tiks piesaistīts attiecīgam Lendtech Co., Ltd. izsniegtam aizdevumam gala aizņēmējam. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Īpašs piedāvājums Mintos investoriem

Mintos aizdevumu tirgū Cashwagon izvieto Vjetnamā izsniegtus kredītus diapazonā no 30 līdz 300 eiro ar atmaksas termiņu līdz 40 dienām, un sagaidāmo neto peļņu līdz 15% gadā.

Lendtech Co. Ltd. visiem Mintos izvietotajiem un pieejamajiem kredītiem nodrošina atpirkšanas garantiju. Visas investīcijas tiks atpirktas, ja kredīta atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas, un 15% no katra aizdevumu tirgū izvietotā kredīta tiek paturēti uzņēmuma bilancē, lai saglabātu tā līdzdalību aizdevumā.

Turklāt grupas holdinga uzņēmums Cashwagon Pte. Ltd. (Singapūra) nodrošinās grupas garantiju, tādējādi nodrošinot uzņēmuma aizdevumu atpirkšanas saistību izpildi.

Cashwagon – revolucionārs spēlētājs finanšu pakalpojumu nozarē

Cashwagon tika izveidots ar spēcīgu misiju: mainīt esošo lietu kārtību finanšu pakalpojumu nozarē, nodrošinot finansiālās palīdzības pieejamību plašākam cilvēku lokam. Saskaņā ar KPMG 2018. gada ziņojumu par finansiālo iekļaušanu Dienvidaustrumāzijā aptuveni 70% vietējo iedzīvotāju nesaņem atbilstošus pakalpojumus tradicionālajās finanšu institūcijās, bet viņu vajadzības ir lielākas nekā vairumam Tādās jaunattīstības valstīs kā Vjetnama, nelieli īstermiņa kredīti var krasi mainīt dzīvi.

Ja tici šai misijai, tad Tev tagad ir iespēja diversificēt savu investīciju portfeli, investējot finansiālās iekļaušanas sekmēšanā Vjetnamā. Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus, lai nepalaistu garām šo izdevību.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner