Cashwagon přidává nové investiční příležitosti z Asijsko-pacifického regionu

Zajímají Vás investiční příležitosti s Asijsko-pacifického (APAC) regionu? Máte štěstí! Dnes Vám s potěšením oznamujeme, že Cashwagon navyšuje svoji přítomnost na Mintos tržišti zařazením krátkodobých půjček z Indonésie.

Se svojí centrálou v Singapuru, společnost Cashwagon podniká v 5 státech – Srí Lance, Indonésii, Vietnamu, Kambodži a Filipínách a plánuje během následujícího roku vstoupit na dva další trhy APAC regionu.

V říjnu 2018 se Cashwagon, inovativní platforma spojující poskytovatele půjček a uživatele půjček, připojila na platformu Mintos, a nabízí investiční příležitosti v podobě krátkodobých půjček poskytnutých na Filipínách.

Cashwagon připojuje svůj největší trh na platformu Mintos.

Nicméně dnes, tento asijský fintech přidává půjčky ze svého největšího trhu – Indonésie. Společnost Cashwagon, která byla založena v roce 2017, v zemi podniká od roku 2018. Digitální platforma rapidně narostla a stala se jednou z vedoucích finančních služeb v zemi a již poskytla pomocí své digitální platformy více než 400 000 půjček 160 000 uživatelům půjček v hodnotě 36 mil. EUR.

Všechny půjčky zveřejněné na Mintos tržišti společností Cashwagon jsou poskytnuty společností Peerman Pte. Ltd., společnost řádně zaregistrována dle singapurského práva. Peerman Pte. Ltd. je poskytovatel půjček pro jednotlivé zákazníky na online peer-to-peer platformě provozované společností Cashwagon.

Investování do půjček poskytnutých Cashwagon v Indonesii

Společnost Cashwagon přináší dostupné půjčky z Indonésie na Mintos tržiště v rozpětí od 30 EUR do 300 EUR s dobou splácení až 40 dní. Můžete očekávat čistý roční výnos až 13 %.

Všechny půjčky zveřejněné a dostupné pro investování platformě Mintos tržišti jsou zabezpečeny garancí zpětného odkoupení od společnosti Cashwagon Pte. Ltd. (Singapur), což znamená, že půjčky budou odkoupeny zpět v případě, že budou v prodlení 60 a více dní. Zároveň 15 % z každé půjčky umístěné na tržiště si Cashwagon ponechá na rozvaze, aby si udržel kůži ve hře.

Navíc každá půjčka poskytnutá přes platformu a zveřejněné na Mintos je zajištěna skupinovou garancí od globální společnost Cashwagon Pte. Ltd. (Singapur).

Cashwagon inovuje odvětví finanční služeb

Cílem Cashwagon je narušit odvětví finančních služeb a zavést finanční podporu na dosah všech. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby poskytli zodpovědné řešení pro každodenní finanční potřeby moderního života, speciálně pro 80 % místních lidí, kteří nejsou velmi dobře obslouženy běžnými finančními institucemi.

Toto je skvělá příležitost pro Vás, jak více diverzifikovat Vaše investiční portfolio investováním do půjček z nové země – Indonésie. Pokud používáte Auto Invest, nezapomeňte aktualizovat Vaše nastavení a nic nezmeškejte!

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner