Cashwagon rozšiřuje svou nabídku pro investory a na Mintos uvádí nezajištěné splátkové úvěry

Cashwagon, první společnost z regionu APAC, která se připojila k Mintosu, rozšiřuje svou nabídku pro investory a nově na tržiště uvádí nezajištěné osobní (splátkové) úvěry.

Od listopadu 2018, kdy společnost Cashwagon začala s Mintosem spolupracovat, byly na tržišti Mintos zafinancovány úvěry společnosti v celkové hodnotě vyšší než 119 milionů EUR.

Společnost Cashwagon sídlí v Singapuru a působí celkem v pěti zemích – na Srí Lance, v Indonésii, Vietnamu, Malajsii a na Filipínách. Během letošního roku společnost plánuje záhajit činnost i na dalších trzích v regionu APAC. V listopadu 2019 dosáhlo čisté úvěrové portfolio skupiny Cashwagon hodnoty 26 milionů EUR.

Digitální řešení společnosti Cashwagon pomáhají uspokojit každodenní finanční potřeby více než 1 milionu obyvatel regionu APAC.

Nová nabídka od Cashwagon na Mintosu

Indonéská digitální platforma společnosti Cashwagon nyní nabízí úvěry pohybující se v rozmezí od 161 EUR do 645 EUR s dobou splácení mezi dvěma a třemi měsíci. Úvěry budou vedeny v EUR a očekávaný čistý roční výnos pro investory dosahuje až 13 %.

Indonéské úvěry jsou na tržišti Mintos poskytovány subjektem Peerman Pte. Ltd., společností řádně zapsanou a registrovanou dle platných zákonů Singapuru. Společnost Peerman Pte. Ltd. působí jako subjekt půjčující finanční prostředky individuálním zákazníkům na online P2P platformě pro půjčování peněz provozované společností Cashwagon.

Veškeré úvěry uváděné na platformu Mintos, do kterých můžete investovat, jsou zajištěny garancí zpětného odkupu od společnosti Peerman Pte. Ltd. Pokud tedy bude daný úvěr v prodlení déle než 60 dní, společnost Peerman Pte. Ltd. ho odkoupí zpět. Společnost Peerman Pte. Ltd. si navíc jako poskytovatel úvěru drží 10% podíl z každého úvěru umístěného na tržiště Mintos v rámci principu spoluúčasti na riziku (tzv. skin in the game). Další úroveň zabezpečení navíc zajišťuje skupinová záruka společnosti Cashwagon Pte. Ltd. (Singapur).

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner