Četri mēneši līdz 3 miljardu eiro atskaites punktam

Skaitļi ir Mintos ikdiena – tie veido mūsu statistiku un palīdz pieņemt biznesa lēmumus. Katrs jaunais investors un aizdevumu izsniedzējs, katra jaunā funkcija un sistēmas atjauninājums apstiprina, ka esam uz pareizā ceļa. Mūs iedvesmo progress: katrs uzlabojums lietotāju pieredzē un katrs no apjomīgā nākotnes ideju krājuma realizētais investoru ieteikums. Iespējams, Mintos panākumu atslēga ir prasme rast neizsīkstošu motivāciju pat mazākajos sasniegumos, un tas mūs mudina katru nākamo atskaites punktu sasniegt vēl ātrāk.

Kopš 2018. gada augusta, kad tika sasniegta 1 miljarda eiro atzīme caur Mintos veikto investīciju apmērā, mēs zinājām, ka katrs nākamais miljardos mērāmais atskaites punkts būs iemesls nelieliem svētkiem. Katrs “M” – tā mēs uzņēmuma iekšienē dēvējam atskaites punktus – ir rezultāts panākumiem, ko mēs sasniedzam sadarbībā ar mūsu lojālajiem investoriem un pateicoties uz izaugsmi orientētajai domāšanai, kas atspoguļojas mūsu komandas darbā un ikdienas procesos.

Pirmā miljarda sasniegšanai bija nepieciešami gandrīz četri gadi, savukārt 2 miljardu eiro atskaites punkts Mintos veikto investīciju apjomā tika sasniegts vien astoņus mēnešus vēlāk. Šodien, četrus mēnešus vēlāk, 2019. gada augustā mūsu komanda atzīmē jaunu sasniegumu – Mintos aizdevumu tirgū ir veiktas investīcijas 3 miljardu eiro apmērā!

Ko tas nozīmē mums?

Mēs katru jaunu atskaites punktu uztveram kā apstiprinājumu visam, ko esam paveikuši kopš Mintos dibināšanas. Mūsu bizness ir pamatots, tam ir arvien pieaugošs potenciāls, un tirgus pieprasījums pēc mūsu produkta turpina palielināties. Katru dienu mēs esam liecinieki tam, kā uzņēmumi izstrādā daudzlīmeņu produktus un pakalpojumus, paplašinot globālo finansiālo iekļaušanu. Lietotāji kļūst arvien izglītotāki un labāk pielāgojas finanšu tehnoloģiju nozares piedāvājumu vienkāršībai un pieejamībai. Mēs kā Eiropas aizdevumu investīciju tirgus līderis priecājamies nepārtraukti sniegt jaunas finanšu iespējas un apmierināt mainīgās finanšu tehnoloģiju lietotāju prasības visā pasaulē.

Mintos līdzdibinātājs un vadītājs Mārtiņš Šulte

“Ar katru nākamo miljarda atskaites punktu Mintos veicina izpratni par globālo piekļuvi ienākumu gūšanas iespējām no investēšanas aizdevumos. Šī nozare vairs nav ekskluzīvi pieejama tikai institucionāliem investoriem un turīgām privātpersonām. Attīstoties tādiem uzņēmumiem kā Mintos, privātpersonām – profesionāliem un vēl nepieredzējušiem investoriem no visas pasaules – ir iespēja piekļūt informācijai, novērtēt riskus un investēt naudu aizdevumos, vienlaikus nopelnot procentu maksājumus, ar kuriem bankas nevar sacensties. Procesi ir vienkāršoti, un informācija ir pieejama reāllaikā. Pateicoties drīzumā gaidāmajiem Mintos pakalpojumiem, piemēram, personīgajiem IBAN kontiem un debetkartēm investoru iemaksas un no procentu maksājumiem nopelnītā nauda būs rokas stiepiena attālumā jebkurā brīdī. Līdztekus citiem nozares pārstāvjiem visā pasaulē, Mintos sniedz ieguldījumu vēsturiskās pārmaiņās finanšu pakalpojumu nozarē,” komentē Mintos līdzdibinātājs un vadītājs Mārtiņš Šulte.

Mēs uzskatām, ka ar katru nākamo mūsu izaugsmi apliecinošo atskaites punktu Mintos investīcijas aizdevumos padara par jaunu aktīvu kategoriju, kas būs līdzvērtīga jebkurai citai tradicionālajai investēšanas iespējai, piemēram, investēšanai akcijās vai nekustamajā īpašumā.

Izaugsme nenotiek vakuumā

2019. gada janvārī 69 cilvēku lielā Mintos komanda izvirzīja virkni nopietnu jaunā gada apņemšanos. Saraksts bija garš un izaicinošs, bet mēs solījām: vēl vairāk uzlabot diversifikācijas iespējas Mintos, piesaistot jaunus aizdevumu izsniedzējus no plašāka valstu loka, sniegt investoriem vislabāko iespējamo pieredzi, nepārtraukti uzlabojot mūsu pakalpojumus, piedāvājot plašākas produktu funkcijas, kas Mintos lietošanu padarītu vēl vienkāršāku, un izstrādājot jaunus produktus, kas lietotājiem ļautu iegūt vēl vairāk no investētās naudas. Mēs izvirzījām uzdevumu izveidot Mintos mobilo lietotni, ieviest IBAN kontu numurus un debetkartes mūsu investoriem un, lai to visu sasniegtu, paplašināt mūsu komandu par 100%.

Ir 2019. gada trešais ceturksnis, un mūsu komanda ir palielinājusies par 125%. Pirms dažiem mēnešiem mēs izveidojām mobilās lietotnes komandu, kurā strādā vienpadsmit profesionāļi, un mūsu mobilās lietotnes Beta versija dienasgaismu ieraudzīs jau šoruden.

3 miljardu eiro lielas investīcijas aizdevumos tika sasniegtas, pateicoties arvien pieaugošajai Mintos investoru bāzei, kas tagad ir mērāma jau 170 000, no kuriem 45 000 pievienojās Mintos pēc 2 miljardu eiro sasniegšanas 2019. gada aprīlī. 65 alternatīvie aizdevēji no 30 pasaules valstīm Mintos aizdevumu tirgū izvieto desmitiem tūkstošus aizdevumu.

Mūsu otrreizējā tirgū vērojamā aktivitāte atspoguļo šīs Mintos funkcijas izmantojamību, un nodrošina likviditāti, uz kuru investori var paļauties. Līdz 2019. gada augustam Mintos otrreizējā tirgū bija pārdoti aizdevumi gandrīz 150 miljonu eiro apmērā, bet tikai divus mēnešus iepriekš tika sasniegta 100 miljonu eiro atzīme.

Regulārie Mintos produktu funkciju inovatīvie uzlabojumi investēšanas procesu padara investoriem draudzīgāku. To novērtē investori, kuri meklē investēšanas iespējas p2p nozarē un tiešsaistes aizdevumu tirgos. Pēc pievienošanās Mintos, 83% mūsu investoru veic investīcijas, izmantojot Mintos Auto Invest. Tikai divus mēnešus pēc Invest & Access ieviešanas 53% jauno Mintos investoru izvēlas izmantot šo produktu, kas investoriem dod iespēju ātri izņemt naudu, kad vien tas ir nepieciešams.

Līdz 2019. gada augustam Mintos investori procentu maksājumos bija nopelnījuši gandrīz 55 miljonus eiro 12 valūtās, kas sniedz vēl plašāku investoru portfeļu diversifikāciju.

Mēs nenogurstoši strādājam, lai līdz šī gada beigām izpildītu atlikušos solījumus – gan tos, ko devām saviem investoriem, gan paši sev.

Panākumi nekad nenāk viegli

Protams, ceļš uz 3 miljardu eiro atskaites punktu nav bijis tikai rožains. Šajā laika posmā mēs esam saskārušies ar pašu vai mūsu sadarbības partneru izraisītām tehniskām ķibelēm, neveiksmēm un problēmām. Bet vienu varam teikt ar stingru pārliecību: mēs vienmēr esam un turpināsim darīt visu iespējamo mūsu investoru labā.

Tāpēc mēs sakām paldies par jūsu izrādīto pacietību, sniegtajiem ieteikumiem, komentāriem un atsauksmēm, bet jo īpaši par tām reizēm, kad priecājāties par mūsu panākumiem un sasniegumiem.

Šo miljardu mēs sasniedzām kopā! Paldies no visiem #mintospeople!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner