Creamfinance Mintos platformā izvietos Čehijā izsniegtus kredītus

Esam gandarīti paziņot, ka turpmāk nebanku kredītdevējs Creamfinance Mintos platformā izvietos īstermiņa nenodrošinātos patēriņa kredītus, kas izsniegti arī Čehijā. Tās ir lieliskas ziņas investoriem, kuriem būs vēl plašākas iespējas diversificēt ieguldījumu portfeli.

Vidēji viens kredīts, ko Creamfinance izvietos Mintos platformā, būs no 70 eiro līdz 700 eiro ar atmaksas termiņu no 5 dienām līdz 30 dienām. Paredzams, ka vidējā neto gada atdeve investoriem būs līdz 11%.

Līdz šim Mintos platformā bija pieejami īstermiņa nenodrošinātie aizdevumi ar atmaksu vienā maksājumā, kurus Creamfinance ir izsniedzis Gruzijā, kā arī Gruzijā izsniegti patēriņa kredīti ar atmaksu vairākos maksājumos.

“Pieslēgt jaunus tirgus Mintos platformai mūs galvenokārt pamudināja investoru augošais pieprasījums pēc Creamfinance kredītiem. Creamfinance grupa augstu vērtē investoru uzticību, tādēļ vēlamies paplašināt kvalitatīvu produktu piedāvājumu ar īstermiņa kredītiem no citām mūsu valstīm,” uzsver Creamfinance finanšu plānošanas vadītājs Georgijs Ustinovs.

Creamfinance darbojas četrus gadus kopš 2012. gada sākuma. Creamfinance mērķis ir kļūt par pirmo uzņēmumu, kas izsniedz aizdevumus klientiem visā pasaulē tikai ar vienu peles klikšķi.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner