Creamfinance Mintos platformā turpmāk izvietos arī patēriņa kredītus ar atmaksu vairākos maksājumos

Esam gandarīti paziņot, ka no šodienas Creamfinance Mintos platformā izvietos jaunu produktu – Gruzijā izsniegtus patēriņa kredītus ar atmaksu vairākos maksājumos.

Paredzams, ka platformā izvietotie kredīti vidēji būs ap 900 eiro ar atmaksas termiņu 10 mēneši. Plānots, ka vidējā neto gada atdeve šiem kredītiem būs 10-12%. Creamfinance paturēs vismaz 15% “skin in the game daļu” katrā šajā Mintos platformā izvietotajā kredītā.

Līdz šim Mintos platformā bija pieejami īstermiņa nenodrošinātie aizdevumi ar atmaksu vienā maksājumā, kurus Creamfinance ir izsniedzis Gruzijā, strādājot ar zīmolu CreditON. Kopš sadarbības uzsākšanas caur Mintos platformu kopumā nofinansēti Creamfinance kredīti jau vairāk nekā 15 miljonu EUR apjomā.

“Esam patiesi gandarīti par izveidojušos sadarbību ar savstarpējo aizdevumu platformu Mintos. Esam novērojuši, ka investoru interese par Creamfinance izsniegtajiem kredītiem ir liela, tādēļ meklējam iespējas paplašināt piedāvāto investīciju produktu klāstu. Ilgāka termiņa patēriņa kredīti ar atpakaļpirkuma garantiju nodrošina investoriem labākas finanšu plūsmas plānošanas iespējas un pārliecību par to, ka ieguldītā nauda strādās investoru labā,” uzsver Creamfinance finanšu plānošanas vadītājs Georgijs Ustinovs.

Creamfinance kredīti Mintos platformā ir ļoti pieprasīti, tādēļ esam patiesi priecīgi, ka tagad investoriem būs pieejams vēl plašāks kredītu klāsts. Patēriņa kredīti ar atmaksu vairākos maksājumos ir lielāki un ar salīdzinoši garāku atmaksas grafiku. Tas investoriem sniegs iespēju piefiksēt procentu likmi uz ilgāku laika periodā.

Creamfinance ir 2012. gadā dibināts uzņēmums, kas tiešsaistē izsniedz patēriņa kredītus. Creamfinance nodrošina izcilu un uz tehnoloģijām balstītu kredītu izsniegšanu piecās valstīs – Latvijā, Čehijā, Polijā, Gruzijā un Dānijā. Līdz šim uzņēmums kredītos izsniedzis jau vairāk kā 150 miljonus eiro.

Uzzini vairāk un investē Creamfinance izsniegtos aizdevumos šeit.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner