Creamfinance pievieno 6. valsti Mintos aizdevumu tirgū – Spāniju

Creamfinance, viens no Eiropā vadošajiem patērētāju finanšu pakalpojumu sniedzējiem, atkal ir paplašinājis savu klātbūtni Mintos, pievienojot aizdevumus no Spānijas. Līdz ar to Creamfinance tagad aizdevumu tirgū piedāvā investīciju iespējas no sešām dažādām valstīm.

Jaunums Mintos – Creamfinance Spānija

Creamfinance Spānija darbību uzsāka 2017. gadā. Šajā laika posmā uzņēmums aizdevumos ir izsniedzis 39,9 miljonus EUR. Vairāk nekā 52 000 aizdevumu tika izsniegti 2019. gadā. Šī gada septembrī Creamfinance Spānija neto kredītportfelis sasniedza 5,3 miljonus EUR.

Tagad Creamfinance Spānija Tev piedāvā iespēju investēt īstermiņa kredītos, kas Mintos ir izvietoti EUR. Šiem kredītiem procentu likme ir līdz 10%, un tiem tiek nodrošināta arī atpirkšanas garantija. Aizdevumu tirgū ir pieejami kredīti vidēji 350 EUR apmērā ar vidējo atmaksas termiņu 28 dienas. Lai saglabātu līdzdalību aizdevumos, Creamfinance Spānija daļa katrā kredītā ir 5%.

“Creamfinance Spānija tika nodibināts 2017. gadā, un tagad mēs esam gatavi spert nākamo soli un paplašināt uzņēmuma darbību tirgū, gan palielinot mūsu kredītportfeli, gan arī paplašinot piedāvāto produktu klāstu. Tāpēc bija tikai loģiski atkārtot mūsu citās valstīs sekmīgo sadarbību ar Mintos, un mūsu grupas veiksmīgajam aizdevumu izsniedzēju lokam pievienot arī Creamfinance Spānija. Priecājamies par iespēju piedāvāt jaunas un aizraujošas investīciju iespējas Mintos investoriem, un nākotnē Mintos aizdevumu tirgū ceram pievienot vēl citus produktus,” – komentē Līga Treiliha, Creamfinance Spānija ģenerāldirektore. 

Creamfinance grupa – uzticams sabiedrotais

Creamfinance grupa sadarbību ar Mintos uzsāka 2015. gadā. 2018. gadā Creamfinance grupas ieņēmumi sasniedza 59 miljonus EUR, un tās neto peļņa bija 1,5 miljoni EUR, liecina uzņēmuma finanšu pārskati. Laika posmā no Creamfinance grupas dibināšanas 2012. gadā līdz 2018. gada beigām tā bija izsniegusi aizdevumus kopumā 574 miljonu EUR apmērā. Creamfinance grupā strādā aptuveni 400 darbinieku visā pasaulē. Uzņēmums izmanto augsta līmeņa algoritmus un mašīnmācīšanās iespējas, lai ātri novērtētu aizņēmējus.

Izmanto šo lielisko iespēju investēt Creamfinance Spānija īstermiņa kredītos! Ja Tu investē ar Auto Invest, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner