Creamfinance pokračuje ve své cestě na platformě Mintos, nově nabízí osobní půjčky z Polska!

S potěšením Vám oznamujeme, že nyní jsou na platformě Mintos zcela nové investiční příležitosti z Polska! Creamfinance, poskytovatel půjček, který je součástí Mintos rodiny již od roku 2015, vstoupil na trh v Polsku.

Prostřednictvím své polské společnosti, Creamfinance Poland, nabízí své osobní krátkodobé úvěry pod obchodními značkami Lendon a ExtraPortfel. Od svého založení v roce 2013 společnost poskytla 754 045 úvěrů v hodnotě přibližně 285 milionů EUR. V dubnu 2019 měla Creamfinance Poland čisté úvěrové portfolio ve výši 21 milionů EUR.

„Vážíme si našeho vztahu se společností Mintos a vzájemné spolupráce v jiných zemích a jsme přesvědčeni, že je to efektivní způsob, jak řídit část našeho financování. Kromě toho jsme si také vědomi, že společnost Mintos je stává více uznávaná ve Fintech odvětví v Polsku, a věříme, že v kombinaci s naší známou značkou (Lendon), budeme schopni získat nový kapitál za výhodnou úrokovou sazbu, která bude také atraktivní pro investory.

Investiční příležitosti na platformě Mintos společnosti Creamfinance Poland

Společnost Creamfinance již umisťuje na Mintos tržiště poskytnuté půjčky (nezajištěné půjčky s jednou splátkou a spotřebitelské úvěry s několika splátkami) z Gruzie, Lotyšska, České republiky a Dánska.

Nyní můžete investovat do úvěrů od společnosti Creamfinance z Polsku, které jsou zveřejněny v eurech (EUR) a polských zlotých (PLN). Úvěry od společnosti Creamfinance na Mintos tržišti jsou ve výši od 24 EUR do 1 400 EUR nebo od 100 PLN až do 6 000 PLN se splatností až 45 dnů. U úvěrů zveřejněných v EUR i PLN můžete očekávat čistý roční výnos až 10 %.

Všechny úvěry společnosti Creamfinance Poland budou zajištěny garancí zpětného odkoupení. V případě, že úvěr bude v prodlení 60 a více dní, tak poskytovatel půjček odkoupí úvěr od investorů zpět. Dále si společnost ponechá 5 % z každé půjčky umístěné na tržiště, jako kůži ve hře.

Dle finančních výkazů dosáhla skupina Creamfinance ročního obratu ve výši 59 milionů EUR za rok končící 31. prosincem 2018. Skupina Creamfinance od roku 2012 do konce roku 2018 poskytla celkem úvěry ve výši 574 milionů EUR.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost investovat do osobních půjček a půjček se splátkami od společnosti Creamfinance Poland. Pokud při investování na tržišti Mintos využíváte nástroj Auto Invest, ujistěte se, že jste odpovídajícím způsobem aktualizovali Vaše nastavení.

 

Nejnovější zprávy

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner