Creamfinance připojuje na platformu Mintos svoji 6. zemi – Španělsko

Společnosti Creamfinance, jeden z předních evropských poskytovatelů financování pro spotřebitele, rozšířila svoji přítomnost na platfromě Mintos a nově umisťuje půjčky ze Španělska. Creamfinance již nabízí na tržišti investiční příležitosti ze 6 různých zemí.

Novinka na platformě Mintos: Creamfinance Španělsko

Creamfinance Španělsko zahájilo svoji činnost v roce 2017. Od té doby společnost poskytla půjčky ve výši 39,9 milionu EUR. Jen v roce 2019 bylo poskytnuto více než 52 000 půjček. Creamfinance Španělsko měla v září 2019 čisté úvěrové portfolio ve výši 5,3 milionu EUR.

Creamfinance Španělsko nyní na platformě Mintos nabízí příležitosti investovat do svých krátkodobých půjček zveřejněných v EUR. Tyto půjčky mají úrokovou sazbu až 10 % a mají garanci zpětného odkupu. Průměrná půjčka na tržišti je 350 EUR s průměrnou splatností 28dní. Creamfinance Španělsko si podrží 5% podíl z každé půjčky, aby si udržel tzv. kůži ve hře.

„Po zahájení podnikání v roce 2017 je nyní společnost Creamfinance Španělsko připravena učinit další krok a rozšířit své aktivity na španělském trhu, a to rozšířením našeho úvěrového portfolia a také rozšířením našeho produktového portfolia. Je proto také logické, že replikujeme plodnou spolupráci, kterou máme s platformou Mintos v jiných zemích, a připojujeme Creamfinance Španelsko do seznamu úspěšných poskytovatelů půjček z naší skupiny. Jsme velice rádi, že můžeme Mintos investorům nabídnout nové a vzrušující investiční příležitosti a těšíme se na uvedení dalších produktů na Mintos tržiště v budoucnosti.“ – Līga Treiliha, generální ředitel Creamfinance Španělsko 

Skupina Creamfinance: důvěryhodný člen party

Skupina Creamfinance je součástí rodiny Mintos od roku 2015. Během roku končícího 31. prosince 2018 dosáhla skupina Creamfinance tržeb 59 milionů EUR a čistého zisku 1,5 milionu EUR, dle účetní závěrky společnosti. Od založení v roce 2012 do konce roku 2018 dosáhla skupina Creamfinance celkového objemu poskytnutých úvěrů ve výši 574 milionů EUR. Skupina Creamfinance zaměstnává po celém světě kolem 400 zaměstnanců. Společnost využívá pokročilé algoritmy a strojové učení k rychlému ohodnocení svých zákazníků.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost investovat do krátkodobých půjček  od Creamfinance Španělsko. Pokud preferujete používání nástroje Auto Invest pro investování na platformě Mintos, tak nezapomeňte odpovídajícím způsobem aktualizovat jeho nastavení.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner