Creamfinance turpina sadarbību ar Mintos, piedāvājot patēriņa kredītus no Polijas!

Ar prieku informējam par jaunām investīciju iespējām no Polijas! Creamfinance, aizdevumu izsniedzējs, kas pievienojās Mintos 2015. gadā, tagad aizdevumu tirgū izvieto arī Polijā izsniegtus patēriņa kredītus.

Izmantojot savu Polijas uzņēmumu Creamfinance Poland, tas piedāvā Lendon un ExtraPortfel zīmolu patēriņa ātros kredītus. Kopš uzņēmuma izveides 2013. gadā, tas ir izsniedzis 754 045 kredītus aptuveni 285 miljonu eiro apmērā. 2019. gada aprīlī Creamfinance Poland neto kredītportfelis bija 21 miljons eiro.

„Mēs augstu vērtējam mūsu sadarbību ar Mintos citās valstīs, un esam pārliecināti, ka šis ir efektīvs veids, kā organizēt daļu no mūsu finansējuma. Turklāt mēs apzināmies, ka Mintos atpazīstamība Polijas finanšu tehnoloģiju nozarē kāpj, un apvienojumā ar mūsu populāro zīmolu (Lendon) tas mums ļaus piesaistīt jaunu kapitālu ar izdevīgu procentu likmi, kas būs pievilcīga arī investoriem.”

Creamfinance Poland iespējas Mintos

Līdz šim Creamfinance Mintos aizdevumu tirgū izvietoja Gruzijā, Latvijā, Čehijā un Dānijā izsniegtus nenodrošinātus kredītus ar vienu maksājumu un patēriņa kredītus ar vairākiem maksājumiem.

Turpmāk Tu varēsi investēt arī Creamfinance Polijā izsniegtos kredītos, kas tiks izvietoti gan eiro (EUR), gan Polijas zlotos (PLN). Mintos pieejamie Creamfinance kredīti ir diapazonā no 24 līdz 1400 eiro vai 100 līdz 6000 Polijas zlotu, un to atmaksas termiņš ir līdz 45 dienām. Gan no eiro, gan Polijas zlotu kredītiem Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 10% gadā.

Visi Creamfinance Poland kredīti tiks nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Tas nozīmē, ka aizdevumu izsniedzējs no investoriem kredītu atpirks, ja tā atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Turklāt, lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumā, uzņēmums paturēs 5% no katra Mintos izvietotā kredīta.

Saskaņā ar uzņēmuma finanšu pārskatiem Creamfinance grupas ieņēmumi 2018. gadā sasniedza 59 miljonus eiro. No 2012. gada līdz 2018. gada beigām Creamfinance grupa ir izsniegusi kredītus 574 miljonu eiro apmērā.

Izmanto lielisko iespēju investēt Creamfinance Poland patēriņa un vairāku maksājumu kredītos! Ja Tu investē, izmantojot Auto Invest rīku, lūdzu, attiecīgi atjaunini tā iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner