Creamfinance wprowadza szósty kraj na Mintos – Hiszpanię

Creamfinance, jeden z wiodących europejskich dostawców usług finansowych dla konsumentów, po raz kolejny zwiększył swoją obecność w Mintos, dodając pożyczki z Hiszpanii. Dzięki temu rozwojowi obecnie Creamfinance oferuje na rynku możliwości inwestycyjne z 6 różnych krajów. 

Nowość na Mintos: Creamfinance Hiszpania

Creamfinance Hiszpania rozpoczęła działalność w 2017 roku. Od tego czasu firma udzieliła pożyczek na kwotę 39,9 mln EUR. W samym tylko 2019 roku wypłaciła ponad 52 000 pożyczek. We wrześniu 2019 roku Creamfinance Hiszpania posiadała portfel pożyczek netto w wysokości 5,3 mln EUR. 

Na Mintos, Creamfinance Hiszpania oferuje Ci teraz szansę zainwestowania w jej   krótkoterminowe pożyczki w EUR. Pożyczki te mają oprocentowanie do 10% i są objęte gwarancją odkupu. Wielkość średniej pożyczki udostępnianej na rynku wynosi 350 EUR, a średni okres spłaty to   28 dni . W każdej pożyczce, Creamfinance Hiszpania zachowuje 5% udział, aby ściślej powiązać swoje interesy z interesami inwestorów.  

„Po rozpoczęciu działalności w 2017 roku, Creamfinance Hiszpania jest teraz gotowa zrobić kolejny krok i rozszerzyć swoją aktywność na rynku, zarówno poprzez zwiększenie naszego portfela pożyczek, jak i rozszerzenie naszej oferty. Dlatego też logiczne było powtórzenie owocnej współpracy z Mintos w innych krajach i dodać Creamfinance Hiszpania do listy odnoszących sukcesy pożyczkodawców z naszej Grupy. Cieszymy się, że możemy zaoferować nowe i ekscytujące możliwości inwestycyjne działającym na Mintos inwestorom i nie możemy się doczekać, aby dodać jeszcze więcej produktów na rynku Mintos w przyszłości”. – Līga Treiliha, dyrektor zarządzający Creamfinance Hiszpania 

Grupa Creamfinance: zaufany członek rodziny

Grupa Creamfinance jest częścią rodziny Mintos od roku 2015. W roku zakończonym 31 grudnia 2018 r. Grupa Creamfinance zrealizowała roczne przychody w wysokości 59 mln EUR, osiągając zysk netto w wysokości 1,5 mln EUR, według sprawozdania finansowego spółki. Do końca 2018 roku, licząc od momentu założenia w roku 2012, łączna wartość udzielonych przez Grupę Creamfinance pożyczek wyniosła 574 mln EUR. Grupa Creamfinance zatrudnia około 400 pracowników na całym świecie. Aby szybko dokonywać oceny i przyznawać punkty scoringowe swoim pożyczkobiorcom, firma wykorzystuje zaawansowane algorytmy i możliwości uczenia maszynowego. 

Nie przegap tej znakomitej okazji do inwestowania w krótkoterminowe pożyczki Creamfinance Hiszpania. Jeśli Auto Invest jest preferowanym sposobem inwestowania na Mintos, musisz koniecznie dokonać odpowiedniej aktualizacji swoich ustawień.

 

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner