Credifiel – populārs algas kredītu izsniedzējs Meksikā, pievienojas Mintos, atzīmējot to ar naudas atmaksas piedāvājumu

Esam priecīgi uzsākt sadarbību ar Credifiel (juridiskais nosaukums Publiseg) – Meksikā strādājošu kreditēšanas uzņēmumu, kas Mintos platformā piedāvās jaunas investīciju iespējas ar procentu likmēm līdz 11% gadā. Lai atzīmētu sadarbības uzsākšanu, Credifiel no 2022. gada 3.maija līdz 31. maijam piedāvās 2% naudas atmaksu. Uzzināt vairāk

Valsts mēroga uzņēmums ar profesionālu personālu

Credifiel tika nodibināts pirms 17 gadiem kā viens no pionieriem algu kreditēšanas jomā, un kopš tā laika ir kļuvis par Top 5 algas kredītu izsniedzēju valstī. Uzņēmums ir strādājis ar peļņu jau kopš tā izveidošanas, pat laikā, kad Covid-19 pandēmija satricināja Meksikas tirgu.

Gadu gaitā Credifiel ir izvērtis savu darbību Meksikas mazpilsētās, kur nav banku filiāļu un cilvēkiem nav pieejami kredīti, lai gan tie atbilst kredītņēmēja profilam. Šobrīd uzņēmuma komandu veido vairāk nekā 1200 cilvēki, un tam 69 filiāļu tīkls visā valstī. Credifiel valdē ir septiņi profesionāļi, un diviem no viņiem ir doktora grādi uzņēmējdarbības un ekonomikas jomā, kā arī vidēji vairāk nekā 30 gadu pieredze šajā nozarē.

Saskaņā ar Meksikas patērētāju tiesību aizsardzības aģentūras Condusef datiem, Credifiel ir starp Top 7 no 250 uzņēmumiem klientu vajadzību risināšanas ziņā un starp Top 4 uzņēmumiem pēc attieksmes pret saviem klientiem. Uzņēmums apgalvo, ka Meksikā tas ir pazīstams kā “aizdevējs, kas vienmēr ir gatavs palīdzēt klientiem”.

Kredītspējīgi un maksātspējīgi aizņēmēji

Credifiel klienti ir valdības aģentūru un federālo štatu darbinieki. Valsts sektorā parasti ir ļoti zema darbinieku mainība, tādējādi garantējot augstāku aizdevumu atmaksas līmeni. Kā neatņemams nodrošinājums ir arī tas, ka aizdevuma atmaksa tiek ieturēta tieši no darbinieku algas.

Credifiel klientu ienākumi parasti ir aptuveni 500 eiro mēnesī, kas ir 2,5 reizes vairāk nekā valstī noteiktā minimālā alga – 180 eiro mēnesī (vidējie ienākumi ir 402 eiro1). Aptuveni 51 % klientu ir sievietes, kuru vidējais vecums ir 36 gadi. Kopš darbības uzsākšanas Credifiel ir apkalpojis gandrīz 300 000 klientu, un pašlaik tam ir gandrīz 80 000 aktīvu klientu.

Daudzkanālu aizdevumu izsniegšana, koncentrējoties uz krāpšanas novēršanu

Credifiel ir sakari ar valsts iestādēm štatos un reģionos, kur viņi var izvietot savus tirdzniecības stendus un tieši runāt ar klientiem. Uzņēmums ir izstrādājis arī tiešsaistes aizdevumu pieteikumu sistēmu, tādējādi dodot iespēju piekļūt Credifiel piedāvājumam gan tiešsaistē, gan bezsaistē.

Krāpšanas novēršanas jomā Credifiel ir arī parakstu analīzes ekspertu komanda, kas papildina regulārās finanšu pārbaudes un KYC/AML procesus, novēršot iespējamus identitātes krāpšanas gadījumus. Tiek ziņots, ka no visiem izsniegtajiem aizdevumiem (aptuveni 500 000) uzņēmums ir reģistrējis tikai 112 krāpšanas gadījumus.

Līdzdibinātāju komentārs

"Dārgie investori, mēs esam ļoti priecīgi pievienoties Mintos aizdevumu tirgum un piedāvāt jums investīciju iespējas stabilā, spēcīgā un tīrā kreditēšanas biznesā. Mūsu uzņēmums vienmēr ir augstu vērtējis izaugsmi un tehnoloģiju attīstību, tāpēc sadarbība ar Mintos atbilst mūsu vīzijai. Mums rūp uzņēmuma darbība un mūsu klienti, un uzskatām, ka tieši tāpēc Credifiel jau kopš tā dibināšanas katru gadu ir strādājis ar neto peļņu. Sadarbība ar tādu platformu kā Mintos mums ir kaut kas jauns, un mēs ticam, ka tā būs abpusēji izdevīga."

Credifiel līdzdibinātāji Leonel Cravioto un Luis Antonio de León

Credifiel aizdevumi Mintos platformā

Gada procentu likmes

Līdz 11%

Vidējā GPL*

54%

Vidējā aizdevuma summa

 1 400 EUR

Ienākumus nenesošu aizdevumu īpatsvars (RPP 90**)

9%

Vidējais aizdevuma termiņš

36 mēneši

Līdzdalība aizdevumā

10%

Mintos Risk Score

7

Atpirkšanas pienākums

Procenti par kavētiem maksājumiem

*Gada procentu likme

**Riskam pakļautais portfelis (kavējas ilgāk par 90 dienām)

Credifiel izsniegtajiem kredītiem ir piešķirts Mintos Risk Score 7 ar šādiem apakšrādītājiem: kredītportfeļa sniegums – 7, aizdevumu apkalpotāja efektivitāte – 8, atpirkšanas spēja – 6 un sadarbības struktūra – 6.

Drošības līmeni veido tieša aizdevuma cesija, ko papildina ķīlas tiesības pār Mintos aizdevumu tirgū izvietotajiem kredītiem, kas izveidotas, lai nodrošinātu investoru prasības. Turklāt, līdz ar pirmajām izsniegtajām Mintos parādzīmēm, kas ir nodrošinātas ar Credifiel aizdevumiem, pastāv arī trešās puses trasta nodrošinātājs, kas ir atbildīgs par no Mintos finansēto aizdevumu atmaksas ienākošo naudas plūsmu nodrošināšanu. Trasta pārvaldītājs nodrošina, ka tās ir juridiski nodalītas, un Mintos ir pirmais, kas saņemtu maksājumus par konkrētiem aizdevuma līgumiem. Piemēram, maz ticamā Credifiel saistību neizpildes gadījumā Mintos nekavējoties informētu trasta administratoru, lai tas visus aizņēmēju maksājumus novirzītu tieši uz Mintos kontu, un tikai pēc visu Mintos prasību apmierināšanas atlikušās summas nonāku pie kreditēšanas uzņēmumam.

Tiklīdz būs izveidots ģenerāltrasta konts Mintos investoriem, sadarbības struktūras apakšrādītājs tiks paaugstināts uz 8.

Tā kā aizdevumi sākotnēji tiek izsniegti Meksikas peso, bet Mintos tie ir izvietoti eiro, kreditēšanas uzņēmums arī nodrošināsies pret valūtas maiņas risku, lai pasargātu to no nelabvēlīgām valūtas svārstībām.

Kā investēt Credifiel aizdevumos

Mintos ir pievienojis Credifiel aizdevumus diversificētajai un konservatīvajai stratēģijai. Ja gribi investēt šajos aizdevumos, izmantojot personalizētu automatizētu stratēģiju, atceries attiecīgi pielāgot savus stratēģijas iestatījumus. Ja investē manuāli, tu vari filtrēt aizdevumus pirmreizējā tirgū.

Uzzin vairāk par alternatīvās kreditēšanas nozari Meksikas tirgū.

Izmanto 2% naudas atmaksu

Credifiel uz ierobežotu laika periodu piedāvā 2% naudas atmaksu par investīcijām tā izsniegtajos aizdevumos. Piedāvā ir spēkā no 2022. gada 3.maija līdz 31. maijam. Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, tev ir jāpiesakās dalībai kampaņā un jāinvestē vismaz 50 eiro (kumulatīvi) Credifiel aizdevumos.

Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū (investējot manuāli vai ar personalizētām automatizētām stratēģijām). Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās vai izmantojot diversificēto, konservatīvo vai augstas ienesības stratēģiju, netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota tavam Mintos kontam septiņu darba dienu laikā pēc investīciju veikšanas. Apskati visus noteikumus

Par Credifiel

Credifiel tika nodibināts 2005. gadā kā viens no pionieriem algu kreditēšanas jomā, un kopš tā laika ir kļuvis par Top 5 algas kredītu izsniedzēju Meksikā, paplašinot savu darbību mazākās pilsētās, kur bankām nav filiāļu un cilvēkiem nav pieejami kredīti, lai gan viņi atbilst kredītņēmēja profilam.

Credifiel klienti ir valdības aģentūru un federālo štatu darbinieki. Valsts sektorā parasti ir ļoti zema darbinieku mainība, tādējādi garantējot augstāku aizdevumu atmaksas līmeni. Kā neatņemams nodrošinājums ir arī tas, ka aizdevuma atmaksa tiek ieturēta tieši no darbinieku algas. Lai pārliecinātos par savu klientu kredītspēju, Credifiel ir drošības analīzes ekspertu komanda, kas ietver ne tikai regulāras finanšu pārbaudes un KYC, bet arī tādas detaļas kā parakstu analīze, lai izvairītos no iespējamiem identitātes viltojumiem.

Credifiel investīciju iespēju nodrošinājumu veido tieša aizdevuma cesija, ko papildina ķīlas pār Mintos aizdevumu tirgū izvietotajiem aizdevumiem, kas izveidotas, lai nodrošinātu investoru prasījumus.

1https://www.eleconomista.com.mx/economia/Cuanto-ganan-los-mexicanos-Datos-del-Inegi-de-julio-de-2021-20210802-0062.html

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner